تماس : 09126108515

خدمات سئو سایت

خدمات سئو سایت چیست و برای رتبه 1 بودن چه ارزشی دارد؟

خدمات سئو سایت :  شاید در ابتدا یک کلمه تخصصی به‌ شمار می‌رفت. که تنها افراد مشغول در حوزه علوم نرم‌افزار و آی‌تی، با آن سروکار و آشنایی داشتند.

اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی و تغییر سبک زندگی افراد جامعه، همه افراد اگر حتی یک بار هم به گوگل سرزده باشند. با این واژه یک آشنایی کلی دارند.

حال اگر شما خواننده گرامی به ‌تازگی با دنیای گسترده سئو آشنا شده اید. و می‌خواهید اطلاعات و دانش خود را در این زمینه کاربردی ارتقاء بخشید. به شما توصیه می‌کنیم خواندن ادامه مطالب را از دست ندهید. این نوشته نتیجه تحقیق و بررسی‌های دقیق کارشناسان حرفه‌ای شرکت سئو کار برتر می باشد. که بطور تخصصی در زمینه ارائه خدمات سئو سایت فعالیت می‌کند.

تعریف سئو

در همین ابتدا باید بگوییم که کلمه سئو (SEO)  یک کلمه اختصاری بوده که تنها در کشور ایران معنا دارد و کلمه اصلی که به معنای بهینه سازی برای موتورهای جست‌وجو است،(Search Engine Optimization) می‌باشد، اما در کشور ایران برای راحتی در تلفظ، این عبارت تبدیل به کلمه اختصاری سئو شده است.

تعریف کلی و جامع SEO همان بهینه سازی برای موتورهای جست‌وجو بوده که اگر بخواهیم آن را باز کنیم، باید گفت؛ به مجموعه اقداماتی که برای ارتقاء سایت و آمدن به گزینه‌های اول موتور جستجوی گوگل انجام می‌شود را SEO می‌گویند.

رابطه رفتار کاربران با سئو چیست؟

رابطه رفتار کاربران با سئو چیست؟

رابطه رفتار کاربران با سئو چیست؟

تا به حال به این فکر کرده‌اید که چرا تمام مردم دنیا برای پاسخ به پرسش‌ها و کسب اطلاعاتشان، تنها به موتور جستجوی گوگل رجوع می‌کنند؟ شاید در پاسخ به این سوال بگویید چون تنها مرجعی که وجود دارد همین گوگل است. باید بگوییم این گفته اشتباه است و علاوه بر گوگل چند موتور جستجوی دیگر هم وجود دارند.

پس چرا هیچ کدام به اندازه موتور جستجوی گوگل مورد استفاده قرار نمی‌گیرند؟

تمام این اتفاقات فقط یک دلیل دارد و آن هم این است که گوگل به خوبی رفتار کاربر خود را آنالیز و دقیقا می‌داند که او چه می‌خواهد و همین نکته برگ برنده موتور جستجوی گوگل و موجب تبدیل شدن آن به قدرتی بلامنازع در بین موتورهای جستجو شده است.

در یک تعریف ساده؛ گوگل طرفدار و همراه کاربرانش می‌باشد. هر سایتی که موجب رضایت و خشنودی کاربران شود، محبوب گوگل بوده و با ترفیع رتبه از سمت این موتور جستجو روبرو خواهد شد.

پس چه کنیم؟

یک متخصص قرار نیست کار خیلی سختی انجام دهد. همین که بتواند اقدامات و اعمالی را روی سایت خود پیاده تا یک کاربر را جذب کند. و قادر به برطرف کردن مشکل و پاسخگوی نیازش باشد، یعنی در این راه موفق بوده است. و به‌ راحتی می‌تواند به سوی قله موفقیت حرکت کند. که همان قرار گرفتن  در صدر جستجو و سرچ کاربران می‌باشد. با توجه به گفته‌های بالا می‌توان به این نتیجه رسید .که رفتار کاربر تأثیر مستقیم بر بالا رفتن رتبه سایت داشته است. و رضایت وی مساوی با موفقیت در خدمات سئو سایت می‌باشد.

نظرات کاربران و تاثیر آن بر سئو سایت

نظرات کاربران و تاثیر آن بر سئو سایت

کاربرد و اهمیت خدمات سئو سایت در چیست؟

با توجه به مطالب بیان شده، بی شک یک آشنایی کلی با این مقوله پیدا کرده‌اید اما مفهوم گسترده این واژه پرسود و فایده به همین جا ختم نمی‌شود، پس ادامه مطالب که قرار است شما را به سوی رشد و ترقی سوق داده و محرک شما برای رسیدن به شغلی پردرآمد باشد را از دست ندهید.

درباب اهمیت و کاربرد سئو، مثال ساده‌ای برایتان می‌زنیم؛ تصور کنید که با هزار و یک امید و تمام اندوخته و بودجه خود، اقدام به راه اندازی یک بوتیک لباس و پوشاک در سطح شهر کرده و بهترین و باکیفیت‌ ترین اجناس را برای مغازه خود خریداری می‌کنید و در مغازه می‌گذارید و انتظار رونق کسب و کارتان را دارید. که در کسب و کار اینترنتی طراحی سایت برای شرکت یا فروشگاه شما همان بوتیک شماست.

باگذشت روزها و ماه‌ها اما هیچ کس به مغازه شما سر نزده و همه اجناس روی دستتان انبار شده است. دلیل این اتفاق چیست؟ آیا شما آدم بدشانسی هستید که شکست در سرنوشت او حک شده است؟ خیر ایراد و اشتباه کار شما از جای دیگری سرچشمه می‌گیرد.

اشتباه کجاست؟

اشتباه شما این است که گمان می‌کنید تنها با راه اندازی یک مغازه و خریدن بهترین اجناس و قیمت‌گذاری مناسب، می‌توانید موفق شوید البته همه این‌ها خوب است اما به‌ شرطی که قبلش کاری کرده که دیده شوید و مردم متوجه شوند که در فلان نقطه شهر، مغازه‌ای با این ویژگی ها وجود دارد و این همان کاری است که در دنیای اینترنت، بهینه سازی سایت برای گوگل و سایر موتورهای جستجو انجام می‌دهد یعنی با مجموعه اقداماتی موجب دیده شدن و معرفی شما به طیف گسترده‌ای از افراد جامعه می‌شود.

آیا رسیدن به صدر جست‌وجو موتور جستجو در گرو سئو است؟

برجسته‌ترین لقب و ویژگی موتور جستجوی گوگل، همان هوشمند بودن آن است و با توجه به همین ویژگی است که سئو در رسیدن به مقام اول جست‌وجو، اهمیت پیدا می‌کند. یعنی گوگل دنبال رفتارهایی است که طبق پارامترهای تعیین شده خود برای رضایت کاربر باشد و اگر سایتی آن پارامترها را اجرا و رعایت کرده باشد، توسط گوگل شناسایی و به رتبه‌های بهتر ارتقاء می‌یابد.

چه کسی می‌تواند این پارامتر و معیارها را شناسایی و اجرا کند؟ آیا می‌توان پاسخی غیر از یک متخصص را برای این سوال درنظر گرفت؟

پس می‌توان اینگونه اظهار داشت که ما در هر صورت برای دست یابی به هدف خود و دیده شدن نیاز به سئوکردن سایتمان داریم.

 

سئو حرفه ای سایت خود را به چه کسانی بسپاریم؟

حال که از اهمیت و کاربرد سئو مطلع شدیم، به این مرحله می‌رسیم که چگونه یک متخصص حرفه‌ای را بیابیم و از او کمک و مشاوره بگیریم. نکته بسیار روشن و واضح این است که به ادعای افراد توجه نکنیم و هر شخصی که ادعای بلد بودن آن را دارد، لزوماً نمی‌تواند یک کارشناس باشد و گاهاً شاهدیم که افراد هزینه های بسیاری را هم می‌پردازند اما به دلیل انتخاب فرد اشتباه، نه‌تنها راه به جایی نبرده‌اند، بلکه متحمل هزینه‌های گزافی نیز می‌شوند.

چند راه برای شناسایی یک متخصص سئو حرفه ای و زبده وجود دارد که در ادامه به تمامی آنها اشاره می‌کنیم:
 • به تجربه افراد در این زمینه توجه کنید، یعنی از آنها بخواهید سایت‌هایی را که مسئولیت سئو آن را برعهده داشتن، به شما معرفی کنند و ببینید که به چه نتایجی دست یافته‌اند.
 • مدارک مربوط به آموزش‌ سئو سایت، که گذرانده‌اند را بررسی کنید.
 • از سایت‌های که در رتبه اول تا سوم قرار دارند مشورت گرفته و از آنها بخواهید تا سئو کار خود را به شما معرفی کنند
 • همچنین می‌توانید از شرکت‌های تخصصی و با سابقه که در این زمینه فعالیت و دارای رزومه قوی می‌باشند، مانند سئو کار برتر، کمک و مشاوره بگیرید.

آیا سئو همیشه به نفع سایت عمل می‌کند؟

سئو را می‌توان یک شمشیر دو لبه دانست که هم موجب پیروزی شده و هم سقوط سایت را به همراه دارد، اما نیازی نیست نگران شوید چرا که اگر در مسیر درست  و به دور از میانبر و دور زدن حرکت کنید، برایتان یک چتر نجات خواهد بود.

اما باید بدانید که در این مسیر، هستند افرادی که برای انگیزه‌های مالی و جذب رضایت زودهنگام افرادی که پروژه خود را به آنها سپرده‌اند، دست به انجام ترفندهایی می‌زنند که از نظر گوگل غیرمجاز بوده و در مدت کوتاهی آنها را شناسایی و این سایت‌ها را جریمه و تنبیه می‌کند. این عمل، سئو کلاه سیاه نام دارد.

مراحل انجام سئو سایت چیست؟

قبلا اشاره کردیم که سئو شامل مجموعه‌ای از اقدامات می‌باشد و این اعمال بصورت مرحله‌ای که هرکدام از آنها می بایست درست و دقیق اجرا شوند، انجام می‌پذیرد. این مراحل شامل:

   1. سئو تکنیکال

اولین مرحله به سئو تکنیکال اختصاص دارد .که چندین کار را شامل می‌شود و نتیجه آن را سئو تکنیکال می‌گویند. برای اینکه یک متخصص در این خصوص موفق عمل کند. باید به‌ خوبی ازپسِ استاندارد سازی کدنویسی و رعایت اصول مورد نظر موتورهای جستجو در طراحی برآید. همچنین نشانه‌گذاری استاندارد، بهینه سازی سرعت سایت و… را فراموش نکند.

  2. تولید محتوا

یکی از رکن‌های موفقیت در فرایند سئو سایت، تولید محتوا باکیفیت می‌باشد. که این تولید محتوا شامل محتوای متنی، صوتی و تصویری است. البته اقداماتی که در این مرحله باید انجام پذیرد. علاوه بر موارد ذکر شده، در پیدا کردن کلمات کلیدی مفید، تحلیل رقبا، تدوین استراتژی، برچسب‌گذاری و لینک سازی داخلی نیز خلاصه می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص به استراتژی های سئو سایت در سئوکار برتر مراجعه فرمایید.

  3. لینک سازی

اگر دو مرحله قبل را به‌ خوبی  به سرانجام رسانید. اما نتوانید یک لینک سازی هدفمند را انجام دهید، قطعاً راه به رتبه‌های اول جست‌وجو نخواهید یافت. پس باید توجه ویژه‌ای به سئوی خارجی که عبارتند از: لینک سازی خارجی، حضور مستمر و فعالیت در شبکه‌های اجتماعی، بک لینک، خرید رپورتاژو…است. داشته باشید.

چگونه تبدیل به یک متخصص سئو شویم؟

چگونه تبدیل به یک متخصص سئو شویم؟

چگونه تبدیل به یک متخصص سئو شویم؟

 

الگوی مشخصی وجود دارد. که درصورت پیروی از آن و داشتن تلاش و پشتکار، می‌توانید به ‌راحتی به یک متخصص سئو تبدیل شوید. البته فراموش نکنید که در این راه باید صبر زیاد داشته و شعارتان تمرین، تمرین و تمرین باشد.

در ادامه به معرفی چندین اقدام که شما را تبدیل به یک سئو کار موفق خواهد کرد، پرداخته‌ایم پس با دقت فراوان آنها را در برنامه خود قرار دهید.

 

 • استارت آموزش با خواندن یک کتاب آموزشی:

خوشبختانه کتاب‌های آموزشی بسیاری در زمینه سئو مقدماتی نوشته شده‌اند. که می‌تواند کلید موفقیت شما باشد. کافیست که در اینترنت سرچ کرده و یا به کتاب‌فروشی شهرتان مراجعه کنید. با خریداری کتاب آموزش سئو، آموزش منحصر به‌ فردی را در این زمینه برای خود شروع کنید.

 

 • ویدئو آموزشی، عامل مهم در یادگیری سئو:

یکی دیگر از منبع‌های آموزشی در دسترس و آسان که می‌تواند موجب بالارفتن تجربه و اطلاعاتتان پیرامون این مقوله شود، مشاهده ویدئوهای آموزشی بوده که به راحتی می توانید تنها با چند کلیک ساده به آموزش سئو  دسترسی پیدا کنید.

 

 • دوره‌های آموزشی، پربازده ترین راه برای آموزش

راهی تضمین شده است. که نقش غیر قابل انکاری در حرفه‌ای شدن سئو کار و کسانی با آشنایی مقدماتی را ایفا می‌کند. آن شرکت در دوره‌‌های آموزشی است. که اساتید اهل فن در این حوزه بصورت مستمر اقدام به برگزاری دوره‌های آموزشی سودمند می‌کنند.

جمع بندی:

تمام تلاشمان در این مقاله در جهت آگاهی بخشی افراد علاقه‌مند بوده که در ابتدای راه قرار دارند. و می‌خواهد در مدت زمان کوتاهی به مهارت بالایی در این حرفه برسند.

در این مقاله به نکات اولیه اشاره شد. و راه هایی که به موفقیت در بهینه سازی سایت و آموزش سئو منتهی می‌شود. پرداخته شد، تا مسیر راه افراد فعال در این حوزه، روشن‌تر از قبل شود.


سئو

سئو کار برتر رتبه بندی سایت شما برای آمدن به صفحه اول گوگل را به صورت منطقه ای با سئو محلی و همچنین برای کل کشور انجام می دهد. بهترین کیفیت در سئو سایت و سئو محلی و مناسبترین هزینه سئو را با سئو کار برتر تجربه کنید. با کمترین قیمت سئو می توانید رتبه برتر گوگل در هر محل و شهری که می خواهید باشید.

 1. سئو در کرج – سئوکار در کرج – سئو کار در کرج

 2. سئو در مهرشهر – سئوکار در مهرشهر – سئو کار در مهرشهر

 3. سئو در تهران – سئوکار در تهران – سئو کار در تهران

لطفا از فروشگاه ابزار سئو کار  دیدن فرمائید

خدمات سئو سایت

 1. سئو شامل چه خدماتی می شود؟

سئو شامل مجموعه ای از فرایند ها است که در داخل و خارج سایت به منظور افزایش ترافیک و بازدید کننده انجام می شود.

 1. چگونه یک متخصص سئو شویم؟

برای این که یک متخصص سئو شوید لازم است از آموزش های آنلاینی که در وبسایت ها به صورت رایگان و غیر رایگان قرار داده شده استفاده کنید.

 

امتیاز شما

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

9 thoughts on “خدمات سئو سایت چیست و برای رتبه 1 بودن چه ارزشی دارد؟

 1. multirayan گفت:

  Hello, thank you, we try to provide the best service

 2. multirayan گفت:

  I do not understand what you mean, please explain more precisely

 3. multirayan گفت:

  Yes, I will definitely thank you

 4. team 7 kawaii گفت:

  I’m amazed, I must say. Rarely do I encounter a blog that’s both educative and
  engaging, and without a doubt, you have hit the nail on the head.
  The issue is something which not enough people are speaking intelligently about.

  I am very happy that I found this in my hunt for something concerning this.

  1. multirayan گفت:

   Thank you. Our goal is business development

 5. Stephany گفت:

  This is very interesting, You’re an overly professional blogger.
  I have joined your feed and sit up for searching for extra of
  your great post. Also, I have shared your website in my social
  networks

  1. multirayan گفت:

   Thank you

 6. pts terbaik sumatera گفت:

  you’re in reality a just right webmaster. The web site loading pace is incredible.
  It seems that you are doing any unique trick. Also, The contents are masterpiece.
  you’ve performed a excellent job in this topic!

  1. multirayan گفت:

   Thank you, we try to provide the best service to our dear customers

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محتوای جدول

Shopping cart
09126108515