سئو کار برتر

اندیشه ای نو در طراحی سایت و سئو…

سئوکاربرتر سالهاست که در زمینه

سئو، طراحی سایت و تولید محتوای منحصر به فرد

در قالب چندین شرکت زیر مجموعه خود فعالیت می کند.

تجربه و تخصص هویت ما و شفافیت و صداقت شعار ماست.

میزبانی وب و امنیت

توسعه وب

بهینه سازی موتور جستجو

پشتیبانی و نگهداری

مشاوره برای طرح اولیه

شما می توانید از مشاوره رایگان ما برای آشنایی با نحوه طراحی پروژه وب سایت خود، آشنایی با پنل های مختلف طراحی و حدود قیمت طراحی وب سایت خود بهره مند شوید.

سئوکار برتر اندیشه ای نو در طراحی و سئو

گام به گام با سئو کار برتر در طراحی سایت

ضرورت داشتن وب سایت در کسب و کار چیست؟

در دنیای امروز که دیگر کسی فرصت گشتن در فروشگاه های شلوغ را ندارد، داشتن یک وبسایت فروشگاهی در کسب و کارتان نه تنها مشتریان بالقوه شما را به مشتریان بالفعل تبدیل می کند بلکه از بسیاری از هزینه ها شما می کاهد.

همچنین در بازار تنگاتنگ ارائه خدمات، کسب و کارهایی دیده می شوند که بهتر بتواند با مشتری ارتباط برقرار کنند. چون در دنیای امروز مشتری شرکت ارائه کننده خدمات را پیدا نمی کند بلکه این شرکت خدماتی است که باید مشتری را پیدا کند که لازمه آن داشتن بستری برای شناساندن خود به به زیباترین و گویاترین بیان به مشتریان بالقوه خود است.

اینجاست که بازاریابی اینترنتی (Online Marketing) نمود پیدا می کند. دامنه وسیعی که این نوع از بازاریابی می تواند به خود اختصاص دهد و همچنین درآمد آن نسبت به هزینه هایش باعث شده که جای خود را به سرعت در دنیای بازاریابی باز کند. پس برای ورود به این دنیا در طراحی وب سایت خود عجله کنید …

طراحی سایت شرکتی
0
طراحی سایت شخصی
0
طراحی سایت فروشگاهی
0

با سئوکاربرتر ، برتر دیده شوید ...

وب سایت شما ویترین کسب و کار شماست.

طراحی سایت با سئوکار برتر

هر آنچه از طراحی سایت مد نظرتان است از سئوکار برتر بخواهید

طراحی وردپرس

طراحی قالب و گرافیک زیبا

طراحی ریسپانسیو

واکنش گرا و بهینه برای موتورهای جستجو

طراحی UI/UX

سرعت و امنیت بالا

طراحی سایت

طراحی سایت فروشگاهی طراحی سایت شرکتی

طراحی وب سایت چیست؟

یک وب سایت مجموعه ای از اطلاعات است که در قالب صفحاتی بر بستر اینترنت، یک فعالیت، خدمت و یا فروشگاه را به مخاطبانش معرفی می کند. به فرآیندی که برای طراحی قالب و گرافیک، طراحی صفحات اختصاصی و وارد کردن محتوای صفحات انجام می شود، طراحی سایت می گویند.

آنچه قبل از طراحی سایت لازم است در جلسه مشاوره توضیح داده شود:

معرفی کوتاه کسب و کارتان برای مشاور طراحی می تواند هدف شما از راه اندازی وب سایت را تشریح نماید. همچنین با معرفی مخاطبانتان و اینکه در چه رده سنی و تحصیلاتی هستند و قرار است در سایت شما خرید کنند و یا برای دریافت خدمات اقدام کنند را مشخص نمایید.

اینکه چه نوع محتوایی در سایت لازم دارید مثلاً؛ معرفی خدمات و پروژه های خود، مقالات، نمونه کارها و … را مشخص نماید و مسئولیت تهیه و بروز رسانی آن ها را تبیین نمایید.

اینکه چقدر زمان دارید و چه مقدار برای طراحی سایتتان می توانید هزینه کنید، به طراح سایت کمک می کند بهترین و بهینه ترین پنل را به شما معرفی کند.

برای برآورد درست هزینه طراحی لازم است به هزینه های پنهان از جمله هزینه ترجمه برای سایتهای چند زبانه، هزینه تمدید سالیانه هاست و دامین و هزینه خدمات سئو را هم در نظر بگیرید.

وبسایت های طراحی شده توسط سئو کار برتر تا یک سال پشتیبانی رایگان دارند که شامل رفع کلیه عیوب فنی سایت و تغییرات جزئی مورد درخواست مشتری می باشد.

بله؛ در طراحی سایت سئو کار برتر تمام اصول اولیه سئو داخلی و سئو تکنیکال رعایت می شود و با پیاده سازی استراتژی تولید محتوا متناسب و استراتژی سئو مناسب می توانید به صفحه اول گوگل راه پیدا کنید.

چرا طراحی سایت را به سئو کار برتر بسپاریم؟

طرح های ما که حاصل تعامل و هماهنگی در چیدمان المان های گرافیکی، عکس ها و ویدئوهای جذاب و منحصر به فرد و متون پربار می باشد حاصل تجربه و هماهنگی بین اعضای کارآمد تیم ماست.

سرعت لود بالا یعنی کاربر زمان انتظار کمتری را برای دیدن سایت صرف کند، پس قطعاً راضی تر خواهد بود.

با استفاده از هاست تخصصی معتبر و افزونه های اورجینال به شما اطمینان می دهیم که امنیت سایتتان را بدرستی در دست می گیریم.

مشتری مداری را سرلوحه کار خود قرار داده ایم و با داشتن کادری حرفه ای نه تنها اقدامات پیشگیرانه برای عدم بروز اشکالات قابل پیش بینی را از پیش انجام می دهیم، بلکه با ارائه زیرساخت های لازم برای پشتیبانی آنلاین به مشتریانمان، در صدد هستیم که با صبر و بردباری در حل مشکلات ایشان کوشا باشیم.

سایت واکنش گرا (Responsive) وب سایتی است که بتواند شکل خود را در گوشی و تبلت حفظ کند. از آنجا که امروزه بیشتر کاربران ترجیح می دهند از موبایل و تبلت برای جسجو استفاده کنند، این که سایتی داشته باشیم که بتواند خود را با هر دستگاهی منطبق کند، بسیار حائز اهمیت است.

وقتی با طراحی حرفه ای وب سایت خود قدم اول را در دنیای وب برداشتید، با سئو حرفه ای سایت شما همه نگاه ها را به سوی شما می کشانیم. رعایت اصول اولیه سئو در کلیه طراحی های سایت شرکتی و فروشگاهی انجام شده توسط سئوکار برتر زمینه یک سئو حرفه ای را برای سایت شما فراهم می کند.

به ارزش یک وب سایت وقتی افزوده می شود که داشتن محتوای غنی و ارزشمند هم مخاطبان خود را سیراب کند و هم گوگل را غافلگیر نماید. از کوزه همان تراود که در اوست …