تماس : 09126108515

آموزش حرفه ای طراحی سایت

آموزش حرفه ای سئو

آموزش حرفه ای سئو وردپرس

امروزه زندگی افراد به سمت اینترنتی شدن پیش می رود و تقریبا اکثر انسان ها در سنین مختلف، کار های خود را در بستر فضای مجازی انجام می دهند. به همین دلیل است که تمامی کسب و کار ها از هر صنفی اقدام به دنبال کردن آموزش طراحی سایت و فعالیت در این زمینه می نمایند.

داشتن وب سایت به شما کمک می کند بتوانید به شکل تخصصی کار کنید. قطعاً کسب و کارتان نیز بسیار معتبر تر خواهد شد. این اقدام می تواند مخاطبین زیادی برای شما به همراه داشته باشد و فروش خدمات و یا کالا را بیشتر کند. به همین جهت اهمیت زیادی دارد که به آموزش طراحی سایت توجه داشته باشید.

آموزش طراحی سایت
آموزش طراحی سایت

اهمیت آموزش طراحی سایت

دیگر کسب و کار به روش سنتی پاسخگو نیست و اگر می خواهید درآمد مناسبی داشته باشید، باید به صورت مجازی نیز اقدام به آموزش طراحی سایت و تولید محتوا در آن کنید. از این طریق شما می توانید وارد بازارهای نوین رقابتی شوید و موقعیت این را خواهید داشت که مخاطبین هدفتان را شناسایی نمایید.

وب سایت فضای امنی دارد و امکانات مختلفی را در اختیارتان قرار می دهد تا بتوانید اطلاعات کامل را برای مشتریان و کاربران، بارگذاری کنید. طراحی سایت شامل مراحل مختلفی می شود و می تواند در پیشرفت شما تأثیر بسزایی داشته باشد.

به ویژه برای کسب و کار هایی که بازار رقابتی داغی دارند، با ترفند های خاصی، می توان رتبه سایت را به بهترین شکل افزایش داد. طراحی سایت آنلاین اگرچه زمان می برد، اما قطعاً می تواند به دیده شدن شما کمک کند.

آموزش طراحی سایت چیست؟

در اصل آموزش طراحی سایت، شامل یادگیری یک فرآیند می شود که طبق آن، یک مرجع اینترنتی مرحله به مرحله شکل می گیرد. معمولاً در فضای یک سایت، به معرفی خدمات، توضیح محصولات و ویژگی ها و سوابق شرکت یا مجموعه خاصی می پردازند. در این فعالیت ها صفحات به شکل لایه سازی شکل می گیرند و بعد با تولید محتوا، طراحی گرافیک، کد نویسی و پیاده سازی سئو، قادر خواهید بود تمامی فعالیت هایتان را به شکل سازمان یافته ای جلو ببرید.

با طراحی سایت رایگان و یا سایت هایی که شامل هزینه می شوند، می توانید با اصناف و کسب و کار هایی که همکارتان هستند، به شکل سازنده ای به رقابت بپردازید. این رقابت در فضای اینترنت شکل می گیرد و تنها با داشتن یک بستر و سایت قوی و به روز، می توانید در بازار دوام بیاورید. برای این کار باید دائما به روز شوید و خودتان را آپدیت نگهدارید.

آموزش طراحی سایت چطور انجام می شود؟

معمولا آموزش طراحی سایت با طی شدن مراحل مختلفی که شامل برنامه نویسی، طراحی، چیدن الگوریتم، استراتژی محتوایی و دیگر موارد پیش می رود. روند انجام کار به این بستگی دارد که شما می خواهید چه نوع سایتی داشته باشید؟ اصولا طراحی آن ها به روش های مختلفی انجام می شود که در ادامه به بیان آن ها می پردازیم.

 1. طراحی سایت با کد نویسی
 2. طراحی سایت بدون کد نویسی

طراحی سایت با کد نویسی

طراحی سایت حرفه ای با کد نویسی برای مواقعی است که می خواهید یک بستر خیلی کامل طراحی کنید و نیاز به آپشن هایی دارید که در قالب های آماده نیستند. به طور کلی این حیطه نیاز به زمان زیادی دارد و در آن از زبان های برنامه نویسی و کدنویسی حرفه ای استفاده می شود تا صفحات و آپشن های ویژه ای مختص به کار کارفرما ایجاد گردد.

به دلیل هزینه های زیاد و وقت گیر بودن آن ها، معمولا انتخاب بسیاری از افراد گزینه دیگری خواهد بود. با این حال امنیت سایت های کدنویسی شده به دلیل اختصاصی بودن کد ها بسیار بالاتر است و امکان نفوذ به آن و هک کردنش تقریبا به صفر می رسد. به همین علت است که بسیاری از افراد از طراحی سایت حرفه ای استقبال می کنند.

طراحی سایت بدون کد نویسی

زمانی که از طراحی سایت بدون کد نویسی صحبت می کنیم، در اصل منظورمان استفاده از قالب های آماده ای است که ساختن سایت روی آن ها انجام می شود. این قالب ها می توانند از وردپرس، جاوا و دیگر موارد انتخاب شوند. در اصل طراح با توجه به نیاز های کارفرما و چهارچوب هایی که شغل و حیطه کاری اش ایجاب می کند، یکی از آن ها را انتخاب خواهد کرد. طراحی سایت اماده می تواند گزینه خوبی برای صرفه جویی در راه اندازی استارتاپ ها باشد.

 تاریخچه آموزش طراحی سایت چیست؟

آموزش طراحی سایت و راه اندازی آن، سال هاست به یکی از مهم ترین راه های جذب مشتری تبدیل شده است. ابتدا در سال 1991، وب سایت ها شروع به فعالیت کردند. با اینکه روند کار آن ها در گذشته با امروزه تفاوت چشمگیری دارد، اما در نهایت بی شباهت به همدیگر هم نیستند.

امروزه بیشتر از یک میلیارد وب سایت در فضای اینترنت تشکیل شده اند که روز به روز هم به تعداد آن ها افزوده می شود. با وجود اینکه تعداد وب سایت های موجود بسیار زیاد است و عمر برخی به بیشتر از 28 سال نیز می رسد، اما هنوز هم با داشتن استراتژی مناسب، می توانید پیشرفت چشمگیری داشته باشید و در کوتاه مدت ترین زمان ممکن، به نتیجه برسید.

اگر شما هم می خواهید به رقابتی سازنده بپردازید و مشتریان هدف خود را شناسایی کرده و آن ها را جذب کنید، حتما باید یک طراحی سایت 2 زبانه و یا اختصاصی انجام دهید.

چرا باید آموزش طراحی سایت را دنبال کنیم؟

در اصل ساختن و به کار گیری فضای اینترنت برای معرفی کسب و کار، مهم ترین و اصلی ترین هدف طراحی سایت می باشد. ابتدا از این فضا فقط برای مرورگر ها استفاده می شد؛ اما با گذشت زمان، این آپشن برای موبایل ها و دستگاه هایی مانند آیپد و تبلت هم روی کار آمد. امروزه افراد زیادی وقت خود را روی سایت های وب می گذرانند و در این فضا به دنبال وقت گذرانی و خرید هستند.

در واقع وقتی مشتری یا مخاطب شما نیازی داشته باشد، مطالبی را سرچ می کند و اگر شما بتوانید با کیوورد های دقیق بالا بیایید و روی سئو و محتوای خود کار کنید، قادر خواهید بود در صفحات و لینک های اول دیده شوید. این مسئله به شما کمک می کند تا مشتری های هدفی که مستقیما به خدمات یا محصول شما نیاز دارند را به سایتتان جذب کنید.

مرحله بعدی، دریافت خدمات طراحی سایت و سئو می باشد. طراحی و نوع محتوایی که در سایت شما وجود دارد، بسیار مهم هستند. زمانی که طراحی سایت فروشگاهی و یا خدماتی شما ساختار مناسبی داشته باشد و بتواند نظر مخاطبین و همچنین اعتماد آن ها را جلب کند، یعنی عملکرد موفقیت آمیزی داشته است. به همین جهت، داشتن سایت اهمیت ویژه ای دارد. با این حال باید آن را به روز و جذاب طراحی نمایید.

چرا باید آموزش طراحی سایت را دنبال کنیم؟
چرا باید آموزش طراحی سایت را دنبال کنیم؟

ویژگی های یک آموزش طراحی سایت حرفه ای چیست؟

برای اینکه بتوانید در این زمینه موفق عمل کنید، باید یک طراحی سایت حرفه ای انجام دهید. لازمه این مسئله، چیدمان ظاهری جذاب و کارکرد قوی می باشد. در اصل یک سایت از بخش های مختلفی تشکیل می شود که هریک طی مرحله ای به ساختار کلی آن اضافه می شوند. چیدمان کلی آن باید مخاطب را جذب کند و قالب آن باید به گونه ای باشد که کار با سایت را برای مخاطبین راحت تر کند.

ویژگی های ظاهری طراحی سایت

نماد های ظاهری و آیکون های تصویری، تاثیر ویژه ای در جلب مشتری دارند. عکس ها باید تا حد ممکن مرتبط، باکیفیت و در صورت ممکن اختصاصی باشند. این به مخاطب کمک می کند تا تصور درست و خوبی از شما داشته باشد. علاوه بر عکس، باید به فونت ها، کادربندی، ترکیب رنگ ها و ظاهر کلی آن نیز تاثیر می گذارد.

امنیت طراحی سایت

زمانی که شما برای طراحی سایت اقدام می کنید، در حقیقت می خواهید بستری امن با ویژگی ها و قابلیت های بالا و به روز بسازید. در نتیجه لازم است در مراحل طراحی، تمامی اقدامات را به گونه ای انجام دهید که سرعت سایت را بالا نگهدارند و امنیت خوبی نیز داشته باشند. امنیت و هک نشدن سایت، تاثیر زیادی در ادامه روند کار خواهد داشت.

ویژگی های بهترین آموزش طراحی سایت

شما باید بدانید دقیقا برای بهترین طراحی سایت چه پارامتر هایی لازم دارید؟ گزینه های مختلفی ازجمله زیبایی شناسی، به کار گیری تگ ها و الگوریتم مناسب، بهینه سازی سئو و بسیاری از موارد دیگر، در این زمینه تاثیر گذار هستند. در ادامه به مهم ترین ویژگی های آموزش طراحی سایت اشاره خواهیم کرد.

حتماً شما هم به اهمیت آموزش ۰ تا ۱۰۰ طراحی وب سایت پی برده اید. برای اینکه یک مرجع کامل داشته باشید، باید ابتدا بدانید برای این کار چه معیارهایی را در نظر بگیرید و یک طراحی سایت حرفه ای چه ویژگی هایی دارد. در نتیجه شما می توانید با یادگیری فناوری ها و علوم به روز، در این کار  مهارت کسب کنید و کسب و کارتان را رونق دهید.

 • تولید محتوای حرفه ای
 • جلوه های بصری در آموزش طراحی سایت
 • به کار بردن تصاویر مناسب
 • اهمیت سئو در آموزش طراحی سایت
 • توجه به حجم صفحه اول  در آموزش طراحی سایت
 • آپشن‌ها در طراحی سایت
 • تهیه دامنه های مناسب
 • ارتباط با مخاطبین
 • نیاز مخاطب را شناسایی کنید
 • تامین امنیت در وب‌سایت
 • تناسب در دستگاه‌های مختلف
 • طبقه بندی مناسب صفحات
ویژگی های بهترین آموزش طراحی سایت
ویژگی های بهترین آموزش طراحی سایت

 تولید محتوای حرفه ای

 بعد از آموزش طراحی سایت شما باید بتوانید محتوای یونیک و مناسبی را در صفحات خود منتشر کنید. در اصل محتوای شما باید برای خواننده گیرا باشد و از طرفی جایگاه آن در صفحه اصلی اهمیت ویژه ای دارد. مخاطبین شما باید بتوانند به راحتی به اطلاعاتی که می خواهند دسترسی داشته باشند و  همچنین به راحتی مطالبی که می خواهند را پیدا کنند. این نکته اگرچه یکی از ابتدایی ترین ویژگی های آموزش طراحی سایت به شما می رود، اما می ‌تواند ترافیک و بازدید از سایت شما را به شکل چشم گیری تحت تاثیر قرار دهد.

 زمانی که شما محتوای به روز و خوبی منتشر می کنید، قطعاً مخاطبین هدف شما بیشتر می‌شوند و وب سایت شما را به شکل مداوم دنبال می کنند. در نظر داشته باشید که اطلاعات باید به روز باشند و با توجه به نیاز های مخاطب تهیه شوند. از طرفی باید انواع محتوا های نوشتاری، صوتی، تصویری و ویدئو ها را در طراحی خود مد نظر قرار دهید و در تمامی آن ها فعالیت قابل قبول و ویژه‌ای داشته باشید

جلوه های بصری در آموزش طراحی سایت

 فراموش نکنید که رقبای زیادی در هر صنعت برای افراد مختلف تعریف می شوند. یکی از ویژگی هایی که می تواند طراحی سایت حرفه ای را از نمونه های دیگر جدا کند، داشتن آپشن های تصویری و توجه به چیدمان خواهد بود. در اصل زمانی که کسی سایت را باز کند، ابتدا به چهارچوب ها و قالب ظاهری آن توجه خواهد داشت. همه مخاطبین جلوه های بصری را بررسی می‌کنند و ناخودآگاه به آن اهمیت می دهند.

 زمانی که شما برای آموزش طراحی سایت اقدام می کنید، باید همخوانی رنگ ها و مناسب بودن فونت را بررسی نمایید. همچنین باید از عکس ها و یکدست بودن فونت های سایت اطمینان پیدا کنید و حجم تصاویر را کم نمایید تا جذاب تر به نظر برسد و مخاطب راحت تر بتواند مطالب را دنبال کند. بهتر است از رنگ هایی با کنتراست کمتر و هارمونی متناسب با هم دیگر استفاده کنید. توجه داشته باشید که به کار بردن فونت های مختلف و اندازه های غیرمنطقی و همچنین تصاویر بی کیفی، می تواند نشانه ضعف شما در طراحی سایت باشد.

به کار بردن تصاویر مناسب

 باید از تصاویری با حجم کم، اما کیفیت بالا استفاده کنید تا راحت تر در سایت بارگذاری شوند و برای مخاطبین نیز به نمایش در بیایند. یکی دیگر از مواردی که اهمیت ویژه ای دارد و می‌تواند برند شما را به یک نمونه قدرتمند تبدیل کند، داشتن لوگو در سایت خواهد بود. سعی کنید لوگوی ساده و در عین حال جذابی طراحی نمایید. این مسئله می‌تواند معرفی کننده هویت برند شما باشد. بهتر است نمونه ای کامل  را ارائه کنید.

اگر شما نتوانید گرافیک و جلوه های بصری سایت خود را به شکل جذاب به مخاطب ارائه دهید، ممکن است از سایت شما خارج شود و یا حضور او در سایت بسیار کوتاه باشد. از طرفی عدم دسترسی مناسب به مقالات، قطعاً باعث ریزش بازدید خواهد شد.

اهمیت سئو در آموزش طراحی سایت

 اگر در زمینه طراحی سایت رایگان و یا پولی تحقیق کرده باشید، حتماً درباره سئو نیز شنیده اید. سئو از مهمترین و تاثیرگذارترین نکاتی است که به رشد سایت کمک می کند. در واقع بدون بهینه سازی و استفاده از تکنیک های مربوط به آن، موفقیت شما بسیار طولانی خواهد بود. شما برای فعالیت باید ابتدا زمینه کاری خود را انتخاب کرده و بعد موضوع خاصی را در نظر بگیرید. به روز رسانی های شما و آپدیت کردن اطلاعات و مقالات، اهمیت بالایی دارد و باید یک الگوریتم و بازه های زمانی مشخص برای آن ها اعمال شود.

 سئو شامل کد نویسی، تولید محتوای یونیک و لینک گذاری می شود. شما باید از اشتباهات رایج مانند آپدیت کردن محتوای تکراری و کپی، استفاده از لینک های بی مصرف و به کار بردن کلمات کلیدی بیش از حد و نامربوط خودداری نمایید. این کارها می ‌توانند ضربه های جبران ناپذیری به سایت بزنند و درواقع شامل امتیاز منفی خواهند بود؛ یعنی موتورهای جستجوگر گوگل شما را در صفحات پایین تر نشان می دهند و مخاطبین نمی توانند به مطالب تان دسترسی داشته باشند. یک سئو کار حرفه ای؛ می تواند تمامی این پارامتر ها را به شکل اصولی رعایت کند و رتبه سایت شما را افزایش بدهد.

توجه به حجم  صفحه اول  در آموزش طراحی سایت

 زمانی که برای آموزش طراحی سایت اقدام می کنید، حتما به شما گفته می شود که صفحه اول باید حجم کمی داشته باشد. حقیقت این است که مخاطبین در اینترنت صبر کمی دارند و اگر بین ۳ تا ۵ ثانیه صفحه شما بالا نیاید، از سایت خارج خواهند شد. هر چه مطالب بیشتر شوند، حجم صفحه بالاتر می رود و در نتیجه شما باید بهینه سازی سایت و آپدیت های آن را به گونه‌ای برنامه‌ریزی کنید که این اتفاق نیفتد و صفحه به سرعت برای مخاطبین در انواع دستگاه ها لود شود.

توجه کنید که اکثر افراد با اینترنت های عادی که سرعت معمولی دارند وارد سایت شما خواهند شد. در نتیجه برای طراحی سایت حرفه ای، باید این نکته را مد نظر قرار دهید و حتماً از تصاویر کم حجم و محتوای یونیک و البته خلاصه استفاده کنید.

آپشن‌ها در طراحی سایت

 زمانی که مخاطب به وب سایت شما مراجعه می کند، باید بتواند به بخش های مختلف آن دسترسی داشته باشد. در حقیقت یک وب سایت زمانی کاملا است که انواع اطلاعات را در دسترس مخاطبان قرار دهد. شما باید امکاناتی مانند تعامل و نظردهی مخاطبین را در آموزش طراحی سایت خود در نظر بگیرید و همچنین تا حد ممکن از گذاشتن آگهی های تبلیغاتی حداقل در میزان های بالا خودداری کنید. بهتر است صفحه دارای بخش بندی مناسب و اطلاعات کافی باشد و همه چیز باید مختصر و جامع طراحی شوند.

تهیه دامنه های مناسب

پیش از اینکه دامنه خود را انتخاب کنید، باید درباره آن اطلاعات کسب نمایید. در اصل دامنه سایت می‌تواند شما را نجات دهد و یا کسب و کارتان را در موقعیت سختی بگذارد. زمانی که می خواهید آدرس یا دامنه خود را فعال نمایید، باید از اسمی استفاده کنید که هم مرتبط با کار و فعالیت شما باشد و هم به راحتی در ذهن ثبت گردد.

 برندینگ از مهمترین مراحل رشد کسب و کار به شمار می‌رود و آدرس دامنه در آن بسیار تأثیرگذار است. سعی داشته باشید مواردی را انتخاب کنید که علاوه بر مرتبط بودن، جذاب و به روز هم باشند و سلیقه های مختلف از آن استقبال کنند. در صورتی که تولیدات و خدمات شما مختص به داخل ایران هستند، بهتر است از دامنه های.ir و اگر مربوط به بازارهای بین المللی است، از.com استفاده نمایید.

تهیه دامنه های مناسب
تهیه دامنه های مناسب

ارتباط با مخاطبین 

فرقی نمی کند آموزش طراحی سایت شما  شامل خدمات می شود و یا قصد دارید محصولی را در آن بفروشید، در هر حال ارتباط با مخاطبین می تواند اعتماد آن ها را جلب نماید و آن ها برند شما را به خاطر خواهند آورد. فرد باید احساس رضایت و اطمینان را از سایت شما دریافت کند، در نتیجه داشتن بسترهایی که آن ها بتوانند با شما تعامل داشته باشند، اهمیت ویژه ای دارد.

باید هنگام آموزش طراحی سایت، امکانات و بخش های متفاوتی را برای آن ها در نظر بگیرید و با پاسخ دادن به سوال هایشان، نظرشان را جلب کنید. گذاشتن نظرسنجی، در نظر گرفتن مزایایی برای ثبت نام در سایت و دیگر موارد، می توانند تاثیر گذار باشند.

شما باید بخشی از طراحی سایت را برای نظرسنجی و همچنین پاسخ به سوالات متداول کاربران باز کنید تا آن ها بتوانند ضمن خواندن سوال ها و جواب های دیگران، نظرات خود را نیز  با دیگر کاربران به اشتراک بگذارند و یا در صورتی که سوال داشتند، بپرسند. سعی کنید پاسخگویی به سوالات را به شکل روزانه انجام دهید و پشتیبانی خوبی برای سایت بگذارید.

 نیاز مخاطب را شناسایی کنید

 ابتدا ببینید برای چه کسی می نویسید و بعد نیازهای مخاطبین خود را بشناسید و به آن ها پاسخ دهید. تولید محتوای شما با توجه به مخاطبین هدف تان انجام شود. به طور مثال اگر در مخاطبین شما کودک و نوجوان باشند، از زبان محاوره و کلمات ساده تری استفاده خواهید کرد؛ اما زمانی که می خواهید یک سایت با مطالب علمی راه‌اندازی کنید، حتماً رویکرد شما در نوشتار متفاوت خواهد بود. نوشتن موضوعات عامیانه و محتوای آموزشی نیز با یکدیگر متفاوت هستند. در نتیجه شما باید تولید محتوا را جدی بگیرید و آن را در بهترین کیفیت به مخاطب عرضه کنید.

 تامین امنیت در وب‌سایت

 آموزش طراحی سایت تنها در زیبایی شناسی و تولید محتوای حرفه ای خلاصه نمی شود؛ بلکه شما باید همواره یک حریم خصوصی برای مشتری خود در نظر بگیرید؛ یعنی باید نظر او را جلب کنید تا به شما اعتماد کند و اطلاعاتش را در اختیارتان بگذارد. در اصل باید مطمئن شود که اطلاعات او مانند آدرس ایمیل و یا شماره تلفن، به شخص دیگری داده نمی شوند. در نتیجه برندینگ در این مسئله به کمک شما می آید و اگر بتوانید نظر مخاطبین خود را جلب کنید، حتما آن ها را به خریدار تبدیل خواهید کرد.

تناسب در دستگاه‌های مختلف

 زمانی که می خواهید آموزش طراحی سایت به شکل حرفه‌ای شروع کنید، حتماً یکی از نکات مهم آن، سازگاری طراحی و قالب های آن با گوشی ها و تبلت خواهد بود؛ یعنی زمانی که افراد می‌خواهند با دستگاه های متفاوت مانند گوشی، تبلت و یا لپ تاپ وارد سایت شوند، اندازه ها و دیگر موارد باید با تمامی آن ها همخوانی داشته باشند. امروزه اکثر سایت ها بر اساس پارامترهایی طراحی می شوند تا بشود آن ها را در موبایل نیز باز کرد؛ زیرا مخاطبین شما در بسیاری از موارد با  دستگاه های گوشی خود وارد سایت می شوند.

طبقه بندی  مناسب صفحات

 داشتن یک طبقه بندی و نقشه مناسب برای چیدن صفحات سایت، اهمیت ویژه ای در آموزش طراحی سایت خواهد داشت؛ یعنی شما باید بدانید که می خواهید مطالب را در چه بخش هایی طبقه بندی کنید و بعد یک ساختار کلی برای آن در نظر بگیرید. سپس می توانید کد نویسی، الگوریتم ها و دیگر جزئیات را به آن اضافه نمایید.

طبقه بندی مناسب صفحات
طبقه بندی مناسب صفحات

چطور آموزش طراحی سایت را شروع کنیم؟

طراحی سایت یعنی هنر ساختن پایگاه های آنلاین که عملکرد عالی در جذب مخاطب دارند. این نه تنها شامل ارائه راه‌های خلاقانه برای انعکاس آنچه یک کسب و کار یا سازمان نیازمند است می شود، بلکه مستلزم در نظر گرفتن نیاز ها و توجه مستقیم به خواسته‌ها مخاطبان هدف است.

طراحان وب در درجه اول مسئول ظاهر، احساس و سبک و سیاق کلی یک وب سایت هستند که شامل همه جزئیات جلوه های بصری ازجمله از رنگ ها و گرافیک های مورد استفاده می شود و حتی طرح و نقشه کلی وب، تایپوگرافی و فونت های به کار رفته نیز اهمیت ویژه ای دارند.

از طرف دیگر، افراد در آموزش طراحی سایت، وظیفه دارند این ایده های خلاقانه را به یک وب سایت کاملاً کاربردی تبدیل کنند. به همین دلیل، باید در طیف گسترده ای از برنامه ها مانند CSS، HTML و JavaScript مهارت پیدا کنند.

مراحل آموزش طراحی سایت

شما ابتدا باید مهارت هایی که می خواهید در آن ها آموزش طراحی سایت را شروع کنید انتخاب نمایید. طراحی گرافیک، دوره های توسعه کد نویسی، ساختن سایت، تولید محتوا، دوره سئو و بسیاری از موارد دیگر، در این زمینه به کار شما می آیند. این علوم با توجه به اینکه می خواهید در چه زمینه ای و با چه میزان درآمدی فعالیت کنید، اهمیت پیدا می کند.

از نظر اصولی، شما مطالب مخالفی را در مورد رنگ، تایپوگرافی، فاصله، اندازه، تصاویر و طراحی سایت کاربردی یاد خواهید گرفت. همچنین در مورد تئوری و نقشه سایت، بهترین الگوها و الگوریتم ها و برخی از ابزارهایی که می توانید برای آسان کردن کار خود استفاده کنید، اطلاعات کسب خواهید کرد.

وقتی صحبت از الگوهای کاربردی طراحی سایت صحبت می کنیم، در مورد عناصری که می‌توانید برای طراحی سایت از آن ها بهره ببرید اشاره می شود. برای هر یک از این الگوها، از مهارت های متفاوتی استفاده می شود و سپس آنچه کارفرما از شما خواسته است را طبق سلیقه و نیاز او طراحی می کنید.

آموزش طراحی سایت آنقدرها هم که به نظر می رسد سخت نیست، اگرچه یادگیری آن به زمان و تلاش نیاز دارد. در این دوره، شما از مراحل اولیه شروع می کنید و بعد مهارت های حرفه ای تر را یاد می گیرید.

 • زبان HTML
 • زبان CSS
 • جاوا اسکریپت
 • دوره PHP
 • برنامه نویسی پایتون
 • آشنایی با جاوا
 • آشنایی با برنامه ها و ابزار های طراحی سایت
 • آشنایی با ویرایشگر های کدنویسی
 • آشنایی با نرم افزار های گرافیکی

آینده طراحی وب

اکنون که اکثر مشاغل مدرن به صورت آنلاین انجام می شوند و بازار رقابتی خوبی در زمینه های مختلف کسب و کار شکل گرفته است، آموزش طراحی سایت اهمیت ویژه ای پیدا می کند. در واقع شما با طراحی سایت و بهینه سازی مداوم آن، می توانید از رقبای خود جلو بزنید و توجه مخاطبین هدف را به خود جلب نمایید. فراموش نکنید که داشتن یک الگوریتم مناسب، می تواند به شما در پیش برد اهدافتان کمک کند. در نتیجه طراحی سایت همواره یکی از مهم ترین حوزه های کاری در کسب و کار های اینترنتی به شمار می رود.

در حقیقت هر صنف و شغل برای اینکه بتواند در بازار رقابتی به فعالیت بپردازد، باید از خدمات طراحی سایت و سئو استفاده کند. از طرفی این صنعت به صورت مداوم در حال تغییر است، بنابراین فقط کسانی که مایل به آپدیت مداوم مهارت های خود هستند، می توانند در این حیطه انتظار موفقیت داشته باشند.

آیا آموزش طراحی سایت برای شما مناسب است؟

اگر شما یک فرد خلاق هستید و به کسب مهارت های تازه و آپدیت کردن خودتان علاقه دارید، آموزش طراحی سایت و حرفه ای شدن در آن، می تواند توجه شما را جلب کند. در این کار شما می توانید هر روز خود را صرف خلاقیت و توسعه مهارت های خود کنید و از این راه به کسب درآمد نیز بپردازید.

شما همچنین به یک ذهن آرام و خلاق برای توجه به جزئیات نیاز پیدا می کنید. باید با قالب ها و ساختار های مختلف آشنایی پیدا نمایید و با کسب تجربه، درصد موفقیت خود را بالاتر ببرید.

علی رغم علایق و علومی که قصد دارید یاد بگیرید، می توانید به مجموعه سئوکار برتر مراجعه نمایید. این مجموعه با سابقه چندین سال همکاری موفق در زمینه آموزش طراحی سایت، طراحی سایت آنلاین و ارائه خدمات سئو و به روز رسانی سایت در زمینه های مختلف، می تواند همه این دوره ها را پوشش دهد. از طرفی در صورتی که می خواهید کسب و کارتان را گسترش دهید، این مجموعه با داشتن همکاری های موفق و رعایت به روز الگوریتم ها، می تواند شما را به صفحه اول و حتی لینک های اول گوگل برساند.

آیا آموزش طراحی سایت برای شما مناسب است؟
آیا آموزش طراحی سایت برای شما مناسب است؟

جمع بندی

آموزش طراحی سایت می تواند یکی از مهارت های بسیار مهم و کاربردی باشد که امروزه توسط افراد مختلفی در سراسر دنیا دنبال می شود. در این راه شما باید دائما مهارت های خود را به روز کنید و علوم مختلف را یاد بگیرید و طبق الگوریتم های جدید پیش بروید. به روز بودن و داشتن استراتژی منظم و همچنین کسب تجربه، می توانند یک ترکیب برنده محسوب شوند و شما را به یک طراح سایت ماهر تبدیل کنند. فراموش نکنید که این زمینه کاری، می تواند بسیار پول ساز باشد.