تماس : 09126108515

درباره شرکت

اندیشه ای نو در طراحی و سئو
سئوکاربرتر

ما را بهتر بشناسید

به هریک از شیوه های زیر می توانید از ما کمک بگیرید.

سئوکاربرتر سالهاست که در زمینه سئو، طراحی سایت و تولید محتوای منحصر به فرد، فعالیت می کند. تجربه و تخصص هویت ما و شفافیت و صداقت شعار ماست. هر آنچه لازم است برای جلب اعتماد و کسب رضایت شما فراهم آوریم دغدغه تیم ما شده است. رویکرد ما انجام پروژه ها به شیوه ای خلاقانه، برنامه محور و با نگاه به آینده است. همانطور که برتر بودن خود را افتخار می دانیم، ایمان داریم که برتر بودن حق شما و کسب و کارتان است. با تکیه بر باور خود و اعتماد شما، بر آنیم تا، فلک را سقف بشکافیم و طرحی نو در اندازیم.

ما با طراحی خلاقانه سایت و تولید محتوای ارزشمند و مبتنی بر اصول مد نظر موتورهای جستجو، برند شما را به زیبایی به تصویر می کشیم و بهینه سازی برای موتورهای جستجو را با رعایت اصول سئو انجام می دهیم تا کسب و کار شما توسط مخاطبانتان دیده شود و روز به روز بر ارزش و اعتبارتان افزوده شود.

هنوز به کمک نیاز دارید؟

به هریک از شیوه های زیر می توانید از ما کمک بگیرید.

ارسال تیکت

برای راحتی شما عزیزان سیستم پشتیبانی تیکت راه اندازی کردیم که در سریعترین زمان جواب شما عزیزان را بدهیم. ارسال تیکت

تماس با همکاران ما

مشاوران ما برای پاسخگویی به سؤالات شما همواره در دسترس هستند. تماس با ما

اخبار و مقالات

با خواندن اخبار و مقالات ما با تازه های دنیای وب و سئو همراه باشید.  وبلاگ

چشم انداز ما

دیده شدن در یک مقطع زمانی برای خیلی ها ممکن است ولی برند شدن و دیده شدن همیشگی شما در کسب و کارتان چشم انداز ما می باشد. این که همیشه حرفی برای گفتن داشته باشید و در زمره برترین ها باشید، دورنمای ما برای حرفه شماست و در این منظر همراهتان هستیم.

برنامه کاری ما

برنامه محور بودن سر جمله تمام اقدامات ماست. هر آنچه را که در ذهن دارید به زبان گویا در قالب برنامه ای مدون با استراتژی های مشخص برایتان تدوین و پیاده سازی می کنیم و با ارائه نتیجه و آنالیز آن، میزان دستیابی به هدف را تشریح می کنیم.

هدف ما

هدف ما این است که با رساندن شما به صدرنشینی در مجلس رقبایتان، سهمی در این افتخار داشته باشیم و نام شما در کنار نام هایی که به ما اعتماد کرده اند، بدرخشد. در این راستا، تخصص، تجربه، دقت و وقت شناسی تیم پرانگیزه سئوکاربرتر، تمایز می آفریند.

سوالات متداول

یک فرد موفق همیشه با تصویری مبهم روبروست و با علامت سؤال فکر می کند.

برتر بودن ما در خدمات سئو را هم از زبان مشتریان ما می توانید بشنوید و هم در یک جلسه مشاوره رایگان با کارشناسان ما تفاوت را احساس خواهید کرد.

کلمات کلیدی انتخابی شما، وضعیت کنونی وب سایت شما و سطح رقابت در بین رقبایتان، همچنین مدت زمان لازم برای رسیدن به نتیجه مدنظر، همگی در تعیین هزینه مؤثرند.

از آنجا که شما هم نمی خواهید رتبه ای را که بدست می آورید کوتاه مدت بوده و به قیمت از دست دادن اعتبارتان باشد، برآنیم تا با هر آنچه مورد پسند کاربر و البته گوگل می باشد، از جمله تولید محتوای ارزشمند، بهینه سازی محتوا از لحاظ اصول سئو، سئو فنی سایت و تکنیک های مورد قبول برای لینک سازی استفاده کنیم.

وقتی با استراتژی طراحی خلاقانه و مبتنی بر اصول سئوی تکنیکی سایت خود را طراحی کنید و با انواع محتوای ارزشمند از جمله متن منحصر به فرد، تصاویر و انیمیشن های حرفه ای و انواع پادکست و ویدئو حرفی برای گفتن بین رقبا داشته باشید، صدرنشین جستجوهای گوگل خواهید بود.

Shopping cart
09126108515