جدیدترین نوشته ها سئو کار برتر

طراحی سایت رایگان

طراحی سایت رایگان

امروزه داشتن وب سایت برای تمامی استارتاپ ها و کسب و کار ها یکی از الزامات محسوب می شود. در...

خدمات سئوکار برتر

خدمات سئوکار برتر

در دنیای اینترنتی امروز، سئو یکی از مهم‌ترین عوامل موفقیت و رشد برای هر وب‌سایت یک سئوکار لازم است. اما...

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی و درآمد 1000 برابری برای شما!

طراحی سایت فروشگاهی یکی از آن گزینه هایی است که هر فرد کمال گرایی برای رونق فروشگاه خود، ملزم به استفاده از آن است. به این ترتیب می تواند به درآمد قابل توجهی برسد. طراحی سایت فروشگاهی و رعایت الگوریتم های سئو، به بهتر شدن روند جذب مشتری و دیده شدن در دنیای مجازی، کمک شایانی می کند. برای معرفی کامل آن، به ادامه مطلب توجه فرمایید.

 

طراحی سایت فروشگاهی
طراحی سایت فروشگاهی

 

معرفی طراحی سایت فروشگاهی

در دنیای امروز، بیش تر افراد با دنیای بزرگ دیجیتال و اینترنت، سر و کار دارند. به عبارتی، بیش تر کارها با اینترنت انجام می گیرد. اگر کسی به دنبال درآمد و کسب و کار پر رونق بگردد، یکی از گزینه هایی که می تواند به آن فکر کند، فروشگاه اینترنتی است. برای داشتن یک فروشگاه اینترنتی بزرگ و جا افتاده، نیازمند یک سایت بزرگ و بروز هستیم. سایتی که ما را در بهتر دیده شدن در دنیای مجازی و ارتباط با تکنولوژی روز دنیا، پیوند دهد.

هرچه این سایت جامع تر و بزرگ تر باشد، تعداد بازدید کننده در این سایت بالاتر می رود و به طبع آن، تعداد بازدیدکننده از آن سایت نیز، بالاتر می رود.

برای این که به این مرحله از کسب و کار برسیم، باید طراحی سایت فروشگاهی انجام بدهیم. اما سوالی که برای ما پیش می آید این است که چگونه این کار را انجام بدهیم؟ سوال خوبی است، در صورت نداشتن مهارت و دانش لازم برای انجام این کار، باید به سراغ شرکت هایی برویم که وظیفه و کار آن ها انجام این گونه فعالیت ها است.

در دنیای اطراف مان گاهی دیده و یا گاهی شنیده ایم که فلان فروشگاه اینترنتی، اسم و رسمی دارد و در کار خود بسیار موفق و جا افتاده شده است. این دسته از افراد معمولا برای کسب و کار خود، طراحی سایت فروشگاهی انجام داده اند. بنابراین، در رزومه کاری خود کارنامه ای درخشان از خود به جا گذاشته و بسیار دیده شده اند. همین دیده شدن و تبلیغات، باعث جذب مشتری و مخاطب نسبت به این شرکت ها می شود.

اگر بیشتر دقت نماییم، متوجه می شویم که طراحی سایت فروشگاهی، به نوعی تبلیغ برای آن فروشگاه اینترنتی محسوب می گردد.

هرچه در دنیای اینترنت و دنیای مجازی از تبلیغات بیشتری برخوردار شویم و فروشگاه اینترنتی مان را بیشتر در معرض دید و دیده شدن قرار دهیم، به موفقیت بیش تری دست پیدا می کنیم. در نتیجه به کسب درآمد بیشتر و پر رونق تری خواهیم رسید.

هزینه طراحی سایت فروشگاهی
هزینه طراحی سایت فروشگاهی

 

چگونگی طراحی سایت فروشگاهی

چگونه سایت فروشگاهی طراحی کنیم؟ در کشور ایران، بسیاری از دانش آموزان در دانشگاه ها و یا در کلاس های آی تی، چگونگی انجام این کار را فرا می گیرند. این افراد، از طریق همین طراحی سایت فروشگاهی، به کسب درآمد می پردازند. کار آن‌ها به این صورت است که مبلغی به عنوان دستمزد دریافت می کنند و برای ارباب رجوع، سایت فروشگاهی طراحی می کنند.

اما بسیاری از افراد نیز، از این دانش بی بهره هستند و نمی توانند برای خود، طراحی سایت انجام دهند.

اگر شما از آن دسته از افرادی هستید که دانش مربوط به این کار را ندارید چه خواهید کرد؟

بله، درست حدس زدید، باید به سراغ افراد و یا سایت ها و یا حتی شرکت هایی بروید که حرفه و کسب و کار آن ها، طراحی سایت است.

بسیاری از افراد به خاطر هزینه هایی که این کار در بر دارد، قید انجام آن را می زنند و حاضر به پرداخت چنین هزینه هایی نیستند.

این در حالی است که اگر به این مسئله بیندیشند که طراحی سایت فروشگاهی، چه کمک بزرگی به آن‌ها در رونق کسب و کار و پردرآمدتر شدن کارشان می کند، فورا تصمیم خود را عوض می کنند و به سراغ بزرگ تر شدن حیطه کاری خود می روند.

هرچه شرکت یا سایتی که کار طراحی سایت را برای شما انجام می دهد، دقیق تر و با مهارت تر باشد، با ظرافت بیش تری کار شما را انجام می دهد و در واقع کار تمیزتری به شما تحویل خواهد داد.

 

مزایای طراحی سایت فروشگاهی
مزایای طراحی سایت فروشگاهی

 طراحی سایت فروشگاهی در کرج تهران در مقایسه با راه اندازی یک پیج اینستاگرامی مزایای بیشتری را به همراه دارد. از جمله امکان دسته بندی محصولات، پرداخت آنلاین، جستجو بین محصولات، در امان بودن از خطر فیلترینگ و…

با وجود یک چنین مزایایی طراحی وب سایت فروشگاهی به یکی از محبوب ترین خدمات مجموعه سئوکار برتر تبدیل شده است.

Untitled design compressed

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی یا همان راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی بسته به نوع فروشگاه، امکانات سایت، شرکت طراحی کننده و… هزینه های متفاوتی را به همراه خواهد داشت.

با توجه به این که قیمت طراحی سایت فروشگاهی حرفه ای و دیگر انواع سایت ها نسبتاً بالا است؛ در نتیجه توصیه می کنیم به هنگام انعقاد قرارداد کلیه جوانب را مدنظر قرار دهید.

البته اگر طراحی سایت فروشگاهی را از یک شرکت معتبر همچون سئوکار برتر بخواهید، دیگر هیچ گونه نگرانی  و دغدغه ای بابت کیفیت، امنیت، پشتیبانی و مسائل مهمی از این قبیل نخواهید داشت.

سفارش بهترین خدمات طراحی سایت فروشگاهی در کرج تهران

مجموعه سئوکار برتر را به جرئت می توان بهترین ارائه دهنده خدمات طراحی سایت فروشگاهی در کرج، تهران و سرتاسر ایران معرفی نمود. کافی است برای طراحی و راه اندازی وب سایت فروشگاهی خود به تیم طراحان این مجموعه مراجعه کنید؛ آنگاه بابت موارد زیر کاملاً آسوده خاطر خواهید بود:

 • شرایط پشتیبانی از سایت
 • خسارت برای تاخیر
 • عدم افشای اطلاعات
 • هزینه های جانبی
 • فرصت تست و بررسی
 • تحویل کار
 • آموزش های لازم

شرایط پشتیبانی از سایت

پشتیبانی از سایت یکی از مهم ترین مواردی است که به هنگام انعقاد قرارداد طراحی سایت فروشگاهی باید به آن توجه شود. چنانچه راه اندازی و ساخت فروشگاه آنلاین خود را به تیم سئوکار برتر بسپارید در قرارداد شما همه چیز درباره شرایط پشتیبانی از سایت به طور دقیق و شفاف ذکر خواهد شد.

همچنین مدت زمان پشتیبانی رایگان، هزینه پشتیبانی و… کاملاً مشخص و مکتوب در اختیارتان قرار می گیرد.

خسارت برای تاخیر

یک قرارداد عالی برای طراحی سایت فروشگاهی حتماً باید مبلغی را برای جبران خسارت ناشی از تاخیر هر یک از طرفین پیش بینی کرده باشد. به این ترتیب سفارش دهنده و شرکت طراح بدون نگرانی و در آرامش کامل به سر خواهند برد.

البته که این مورد مهم را در قرارادادهای طراحی سایت فروشگاهی مجموعه سئوکار برتر نیز خواهید دید. می بینید که این مجموعه به یقین بهترین شرکت ارائه دهنده خدمات طراحی وب سایت های اینترنتی به حساب می آید.

عدم افشای اطلاعات

افشا نکردن اطلاعات یکی از بندهای مهم در قرارداد طراحی وب سایت است. در واقع اطلاعاتی که از جانب کارفرما در اختیار تیم طراحی کننده سایت قرار می گیرد کاملاً محرمانه بوده و نباید جایی فاش شود.

با توجه به اهمیت این موضوع مجموعه سئوکار برتر ضمانت اجراهای خاصی را برای عدم افشای اطلاعت در نظر گرفته و اینگونه خیال کارفرما را کاملاً راحت می کند.

هزینه های جانبی

منظور از هزینه های جانبی طراحی سایت فروشگاهی مواردی همچون خرید قالب، هاست، دامنه، افزونه های مورد نیاز و… است. با سفارش خدمات طراحی فروشگاه آنلاین از سئوکار برتر به طور شفاف مشخص می شود که پرداخت این هزینه ها بر عهده طراح است یا کارفرما.

فرصت تست و بررسی

پس از به اتمام رسیدن فرآیند طراحی و راه اندازی وب سایت فروشگاهی مدت زمانی برای تست و بررسی در اختیار کارفرما قرار می گیرد. به این ترتیب براحتی می توانید فروشگاه آنلاین خود را به لحاظ فنی بررسی کرده و به شناسایی هرگونه مشکلات احتمالی بپردازید.

طبیعتاً تیم طراحان سئوکار برتر مسئولیت برطرف کردن کلیه مشکلات و عیوب سایت را به طور کامل بر عهده می گیرند.

تحویل کار

مسائل مربوط به تحویل کار از دیگر مواردی است که باید تکلیف آن در قرارداد طراحی سایت فروشگاهی مشخص شود. به این صورت که پس از طراحی سایت و به اتمام رسیدن مدت زمان پشتیبانی در صورت بروز مشکل در سایت آیا تیم طراح اقدام به برطرف سازی آن می نماید یا خیر.

آموزش های لازم

در نهایت تیم طراحان وب سایت مجموعه سئوکار برتر متعهد می شوند پس از آماده شدن فروشگاه اینترنتی کلیه آموزش های لازم را در اختیار کارفرما قرار دهند.

 

طراحی سایت فروشگاهی
طراحی سایت فروشگاهی

 

قیمت طراحی سایت فروشگاهی در کرج

همانطور که گفته شد عوامل مختلفی بر قیمت طراحی سایت فروشگاهی در کرج، تهران و سایر شهرها تاثیر می گذارد. برخی از مهم ترین عوامل موثر بر هزینه طراحی سایت شامل موارد زیر است:

 • هزینه هاست و دامنه
 • آماده یا اختصاصی بودن قالب سایت
 • افزونه های پولی
 • پشتیبانی

هزینه هاست و دامنه

هزینه هاست و دامنه یکی از عوامل اصلی تعیین کننده قیمت طراحی وب سایت فروشگاهی و هر نوع سایت دیگری است. معمولاً خرید هاست و دامنه توسط طراح انجام شده و سپس مبلغ آن به صورت حساب طراحی سایت افزوده می شود.

آماده یا اختصاصی بودن قالب سایت

نوع قالب استفاده شده برای سایت یعنی آماده یا اختصاصی بودن آن از دیگر عوامل تعیین کننده قیمت طراحی و ساخت فروشگاه های آنلاین است. به طور معمول قالب های آماده قیمت ارزانتری دارند اما ایراد آنها در این است که برای شخصی سازی قدرت مانور چندانی نخواهید داشت.

در حالی که قالب های اختصاصی را به رغم گرانتر بودن به طور کامل می توان شخصی سازی نمود. البته در هنگام سفارش خدمات طراحی سایت فروشگاهی در کرج تهران تیم طراحان سئوکار برتر انتخاب نوع قالب را به طور کامل به شخص سفارش دهنده می سپارند.

افزونه های پولی

نصب افزونه های پولی روی سایت طبیعتاً با پرداخت هزینه هایی همراه خواهد بود. با این تفاسیر هزینه نصب افزونه های غیر رایگان را نیز می توان جزو فاکتورهای تعیین کننده قیمت طراحی وب سایت فروشگاهی در تهران کرج به حساب آورد.

پشتیبانی

چنانچه پس از به اتمام رسیدن طراحی سایت و دوره زمانی پشتیبانی رایگان، مایل به استفاده از خدمات پشتیبانی تیم طراحی کننده سایت هستید؛ طبیعتاً باید هزینه بیشتری را به عنوان قیمت طراحی وب سایت فروشگاهی بپردازید.

2 4 min

طراحی سایت فروشگاهی حرفه ای در تهران

هرچه طراحی یک سایت به صورت اصولی تر و حرفه ای تر انجام شود طبیعتاً میزان موفقیت و سوددهی آن نیز بیشتر خواهد بود؛ البته که این قاعده بر فرآیند  طراحی وب سایت فروشگاهی در کرج تهران نیز حاکم است.

اگرچه یک سایت حرفه ای با توجه به آیتم های مختلفی تعریف می شود اما یکی از مهم ترین آنها بالا بودن سرعت عملکرد سایت است. از همین رو مجموعه سئوکار برتر در طراحی وب سایت های فروشگاهی و دیگر انواع سایت ها همواره فاکتور سرعت را مدنظر قرار می دهد.

در معرفی مهم ترین عوامل موثر بر افزایش سرعت سایت های فروشگاهی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • استفاده از هاست با کیفیت
 • استفاده صحیح و متناسب از افزونه ها
 • بهینه سازی تصاویر
 • توجه به ورژن php

استفاده از هاست با کیفیت

خرید هاست با کیفیت از یک شرکت هاستینگ معتبر نخستین و البته مهم ترین اقدام برای افزایش سرعت سایت محسوب می شود. چرا که بالا بودن کیفیت هاست موجب افزایش سرعت لود اولیه سایت خواهد شد.

افزون بر اینها یک چنین هاست هایی از نرم افزارهای امنیتی مناسب و استاندارد استفاده نموده و در نتیجه احتمال هک و نفوذ به سایت طراحی شده با آنها بسیار کم است.

استفاده صحیح و متناسب از افزونه ها

طراحان سایت سئوکار برتر به منظور افزایش سرعت سایت همواره بر استفاده صحیح و متناسب از افزونه ها تاکید داشته اند. زیرا برخی از پلاگین ها به هنگام اجرا یک سری کدهای css و js را لود می کنند.

همین موضوع به خودی خود از سرعت عملکرد سایت می کاهد. با این حساب پیشنهاد می شود مادامی که به یک افزونه نیاز ندارید اقدام به نصب آن روی سایت خود ننمایید.

بهینه سازی تصاویر

با توجه به این که 50 الی 80 درصد سایت های اینترنتی از تصاویر تشکیل شده است؛ با بهینه سازی این عکس ها به طور قابل توجهی شاهد افزایش سرعت سایت خواهید بود.

توجه به ورژن php

طراحی سایت فروشگاهی در مجموعه سئوکار برتر توسط بهترین و حرفه ای ترین طراحان سایت انجام می گیرد. این افراد در زمینه طراحی انواع وب سایت اینترنتی جزو متخصصین محسوب شده و از دانشی بروز برخوردار هستند.

به عنوان مثال در آپدیت php از نسخه 5 به 7، تغییراتی اعمال شده که موجب افزایش سرعت سایت می شود. این موضوع بلافاصله مورد توجه طراحان حرفه ای ما قرار گرفته و در طراحی وب سایت فروشگاهی ورژن 7 php را استفاده می کنند.

طراحی سایت فروشگاهی
طراحی سایت فروشگاهی
سخن پایانی

در این دنیای پر از مشکلات مالی و گرانی که بسیاری از افراد را عاجز کرده است، اشخاص در پی کسب و کارهایی هستند که درآمد بالایی داشته باشند. فروشگاه اینترنتی یکی از آن گزینه هایی است که با درآمد بالا و کسب و کار پردرآمد، به شما این امکان را می دهد که شغل خوبی داشته باشید. به شرط این که با یک طراحی سایت فروشگاهی مطلوب و جامع، در دنیای مجازی دیده شویم و روز به روز بیش تر پیشرفت کنیم. با استفاده از خدمات حرفه ای کارشناسان ما در سئوکار برتر می توانید در دنیای کسب و کارهای آنلاین بدرخشید و شود قابل توجهی به دست بیاورید.

طراحی سایت فروشگاهی توسط بهترین و حرفه ای ترین طراحان سئوکار برتر انجام می شود. به این ترتیب کسب و کار شما پایگاهی قوی و معتبر در فضای وب خواهد داشت.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محتوای جدول