تماس : 09126108515

سئو کار وردپرس

سئوکار وردپرس

سئوکار وردپرس

وردپرس یکی ‌از بهترین نرم‌ افزار هایی است که با سئو دارای‌ سازگاری پیش ‌فرض است.‌ این ‌مزیت به این‌ معنا نیست که فقط با نصب این‌ نرم‌ افزار بتوانید کلیه ‌نکات مرتبط‌ با سئو را رعایت کنید. برای این‌که بتوانید رتبه‌ خود را در‌گوگل ارتقاء‌دهید، حتماً نیاز دارید تا ترفند ها و استراتژی ‌های مربوط‌ به سئو وردپرس را به‌ طور کامل بلد‌ باشید.

اهمیت بهینه ‌سازی صفحات‌ وب چیست؟

قبل‌ از این ‌که وارد موضوع ‌اصلی یعنی آشنایی ‌با وردپرس و مهار‌ت‌ های سئوکار وردپرس شویم، بهتر است اهمیت‌ سئو صفحات ‌وب را بررسی کنیم. به‌ نظر می‌ رسد یکی‌ از مهم‌ ترین دلایلی که باعث‌ می ‌شود صاحبان کسب‌ و ‌کار ها به‌ سراغ سئو سایت بروند، هزینه ‌های سرسام ‌آور تبلیغات می ‌باشد. در ادامه بیشتر با سئوکار وردپرس آشنا می شویم. یکی از برترین شرکت های فعال در زمینه سئوکار وردپرس شرکت مولتی رایان می باشد.

seo wordpress
seo wordpress

نرم ‌افزار وردپرس چه ویژگی ‌هایی دارد؟

این‌ نرم افزار یکی ‌از محبوب ‌ترین سیستم‌ های مدیریت محتوای‌ متنی می ‌باشد. در حال ‌حاضر نزدیک‌ به نیمی ‌از صفحات‌ وب برای مدیریت ‌محتوای‌ خود از این نرم‌ افزار استفاده‌ می ‌کنند. محبوبیت این نرم ‌افزار در سطح‌ جهانی نیز زیاد دارد.

بسیاری‌ از صفحات‌ وب پر طرفدار مانند بی‌بی‌سی، والت‌دیزنی، کاخ ‌سفید و… از وردپرس استفاده می ‌کنند. در سایت ‌های ‌داخلی هم بسیاری ‌از وب‌ سایت‌ های معروف مانند خبرگزاری‌ ها به ‌سراغ این ‌نرم ‌افزار می ‌روند. این‌ نرم‌ افزار مدیریت ‌محتوا خیلی ‌زود توانست در بین صفحات‌ وب کسب‌ و‌ کار های مختلف جایگاه ‌خود را پیدا کند.

قدمت این‌ نرم‌ افزار زیاد نیست و اولین ‌نسخه از آن در سال ‌های نخستین 2000 میلادی منتشر  شد. بعد ‌از گسترش و افزایش‌ محبوبیت این‌ نرم‌ افزار افراد زیادی به‌ طور تخصصی به یادگیری ‌آن پرداختند. امروزه متخصصین سئوکار ورد پرس در تلاش‌ اند تا به ‌کمک این‌ برنامه، جدید ترین راه کار های بهینه‌ سازی سایت‌ ها را به مدیران کسب‌ و ‌کار ها ارائه کنند.

سئو وردپرس
سئو وردپرس

کار متخصصین سئوکار وردپرس چیست؟

همه ‌متخصصین سئوکار وردپرس در‌ تلاش‌ اند تا بتوانند به همه کسب‌ و‌ کار ها برای بهینه ‌سازی وب سایت‌ شان کمک‌ کنند. به ‌کمک دانش‌ و ‌مهارت این ‌افراد می ‌توان کالا و خدمات ‌ارائه ‌شده در صفحات‌ وب را در معرض‌ دید افراد‌ بیشتری قرار ‌داد.
سئوکاران وردپرس از جدید ترین تکنیک‌ ها و متد ‌ها آگاه ‌اند و استراتژی‌ های ‌موجود را مورد بررسی قرار می‌ دهند. پس‌ از بررسی تمام ‌تکنیک‌ ها و استراتژی‌ ها، متناسب‌ با اهداف ‌مد نظر کسب‌ و کار ها بهترین ‌موارد را به ‌کار می‌ گیرند تا بتوانید وب سایت‌ تان را در صفحه‌ نخست موتور های ‌جست و جو مثل‌ گوگل ببینید..

مهم‌ ترین‌ وظایف سئوکار وردپرس چیست؟

برای این‌ که متخصصین سئوکار وردپرس بتواند در کار خود موفق ‌شوند، نیازمند داشتن‌ مهارت‌ کافی می ‌باشند. به‌ طور کلی این رده‌ شغلی دارای رشته ‌دانشگاهی نیست و فعالان این‌ حوزه از طریق گذراندن ‌دوره ‌های حضوری و آنلاین، مطالعه ‌کتب و مقالات‌ مختلف، تلاش و ممارست، آزمون و خطا و کمک‌ گرفتن از اساتید این‌ حوزه به بالا ترین ‌سطح دانش و عملکردی می‌ رسند.
پس ‌از یادگیری اصول‌ اولیه و به ‌تسلط‌ رسیدن در این‌ رشته، متخصصان این‌حوزه کار هایی برای بهینه ‌سازی‌حداکثری وب‌ سایت‌ ها انجام ‌می‌ دهند که عبارت ‌اند از:
• مدون ‌سازی استراتژی ‌های ‌لازم برای بهینه ‌سازی صفحات ‌وب
• تسط‌ کامل برای کار ‌با تمام‌ زبانه ‌ها و ابزار های نرم‌ افزار مدیریت‌ محتوای‌ وردپرس
• بررسی ‌کامل کلید واژه ‌ها و استفاده ‌اصولی از آن‌ ها برای بهبود رتبه ‌بندی صفحات‌ وب
• معین ‌کردن ‌اهداف به‌ منظور سنجش میزان ‌پیشرفت که به‌ کمک مقیاس‌ ها قابل اندازه‌ گیری هستند

متخصصین سئوکار وردپرس چگونه به دانش‌ لازم برای بهینه‌ سازی وب‌ سایت‌ ها می ‌‌رسند؟

متخصصان این ‌حوزه به روش‌ های مختلفی در این ‌زمینه شروع‌ به ‌کار کرده ‌اند. با توجه به این ‌که برای این ‌تخصص رشته ‌دانشگاهی ‌مدونی در ایران وجود ندارد، افراد خودشان مهارت‌ های‌ لازم در این ‌زمینه را از راه ‌های‌ مختلف کسب‌ می ‌کنند. در این ‌قسمت قصد‌ داریم تا نگاهی‌ دقیق ‌تر به ویژگی ‌ها و مهارت‌ های ‌لازم برای سئو کاران مسلط ‌به وردپرس بیاندازیم. اگر صاحب یک کسب‌ و ‌کار هستید، قبل ‌از کمک‌ گرفتن از سئوکار وردپرس در تهران و کرج حتما این ‌موارد را بررسی‌ کنید.

سئوکاروردپرس
سئوکاروردپرس

علاقه و پشت کار:

تمام‌ کسانی که به‌ طور تخصصی در این ‌حیطه فعالیت می ‌کنند قبل ‌از هر چیز باید به‌ آن علاقه ‌مند باشد. با توجه به اینکه یادگیری و به‌ مهارت‌ رسیدن این‌ رشته به ‌صورت ‌فردی انجام می‌ شود، تمام ‌افراد ‌متخصص سئوکار وردپرس علاقه ‌زیادی به این ‌شغل دارند و با آگاهی در این ‌راه گام برداشته ‌اند.

به ‌روز‌ رسانی مداوم دانش ‌و ‌اطلاعات در ‌زمینه سئو و وردپرس:

برترین ‌کارشناسان سئو کار وردپرس در کرج و تهران اطلاعات ‌خود را به ‌روز نگه می ‌دارند و از منابع ‌مختلفی سعی می ‌کنند جدیدترین اطلاعات پیرامون ‌سئو و وردپرس را کسب‌ کنند. موتور های‌ جست و جو  همواره در حال تغییر  هستند و ساز وکار های جدیدی را بر ‌می ‌گزینند.

هر چقدر متخصص سئوکار وردپرس به‌ روز تر باشد، می ‌تواند عملکرد بهتری در مقابل سایر رقبا نشان ‌دهد. آگاهی ‌از آخرین ‌تغییرات الگوریتم‌ های موتور های ‌جست و جو  باعث ‌می ‌شود که از طریق اتخاذ یک استراتژی‌ مناسب، سایت ‌شما همواره جزو برترین رتبه ‌های نتایج ‌موتور های‌جست و جو باشد.

برای این‌که اطمینان حاصل ‌کنید که یک فرد متخصص قرار‌ است به‌ شما برای بهینه ‌سازی وب سایت‌ تان کمک‌کند، حتماً از شرکت‌ های ‌معتبر کمک بگیرید. سایت مولتی رایان به ‌عنوان بهترین ‌شرکت ارائه ‌کننده خدمات سئو سایت شناخته می شود.

سئوکار وردپرس برای کسب نتایج‌  مطلوب و بهتر دیده ‌شدن در موتور های‌ جست و جویی مثل‌ گوگل چه‌ مراحلی را طی می ‌کند؟
برای این ‌که یک‌ وب سایت در نتایج موتور های‌ جست و جو رتبه‌ خوبی کسب‌ کند، لازم ‌است تا مراحل‌ مختلفی را پشت‌ سر بگذارند.

به کارگیری URL هایی که دارای ساختار آسان هستند:

این  URL  ها در حقیقت به ‌عنوان URL های سئو فرندلی شناخته می ‌شوند. ویژگی آن‌ ها این ‌است که متناسب‌ با محتویات وب‌ سایت ‌شما در ‌نظر گرفته می ‌شوند. این  URL‌ ها به ‌راحتی توسط‌ انسان و موتور های‌ جست و جو قابل‌ خواندن هستند. با استفاده ‌از این ‌موضوع می‌ توانید به‌ کاربر کمک‌ کنید تا به‌ راحتی از محتویات هر ‌یک از صفحات‌ وب با‌ خبر شوند.
‏استفاده‌ از  URLهایی که ناخوانا و حاوی اعداد نامفهوم باشند، باعث می‌ شود تا کاربران دچار ‌سردرگمی شوند.
نکته ‌ای که در ‌مورد  URL باید به ‌آن توجه ‌کنید این‌ است که اگر بازه ‌زمانی ‌طولانی از آخرین فعالیت ‌شما می‌ گذرد، نباید آن‌ ها را دست خوش تغییر‌ کنید. این‌ موضوع به‌ ویژه در مورد  URLهای حاوی ‌تاریخ بسیار حائز ‌اهمیت است. با انجام تغییرات غیر‌ اصولی و نابجا ممکن‌ است سئو سایت از دست ‌برود.

انتخاب ‌سایت دارای WWW یا فاقد آن:

وقتی قرار‌ است یک‌وب سایت به‌ تازگی طراحی‌ شود می ‌توان این ‌موضوع را مشخص‌ کرد.
بین این دو دامنه از نظر موتور های‌جست و جو مختلف تفاوت وجود دارد بنابر این هر کدام‌ از آن‌ ها را که انتخاب می‌کنید تا انتها باید ادامه ‌دهید. از نظر سئو‌ سایت به‌ نظر می‌ رسد تفاوتی بین آن‌ ها وجود ندارد و به‌ کمک هر‌ دوی آن‌ ها می ‌توان به نتایج ‌مطلوبی در زمینه سئو وردپرس دست‌ یافت.

انتخاب مناسب‌ ترین افزونه ‌های سئو وردپرس:

یکی دیگر از مواردی که سئوکار وردپرس باید به ‌آن توجه‌ کند، انتخاب افزونه‌ مناسب است.
دو افزونه  Yoast SEO و All in One SEO Pack دارای ویژگی‌ های مخصوص‌ به خود هستند و متناسب‌ با خصوصیات هر یک‌ از آن‌ ها باید انتخاب‌ کرد.

افزودن  نقشه ‌سایت XML:

در حقیقت این‌ نقشه یک‌ فایل با فرمت‌ خاص است که همه ‌صفحات وب‌ سایت ‌تان را فهرست ‌بندی کرده‌ است. نقشه ‌سایت ‌ها می‌ توانند کمک‌ کنند تا موتور های ‌جست و جو محتوا های‌ موجود در صفحات وب ‌سایت ‌تان را به‌ راحتی پیدا کنند. در مورد افزونه Yoast باید بدانید که نقشه ‌سایت به‌ صورت‌ خودکار اضافه می ‌شود.

افزودن وب‌ سایت به وب‌ مستر گوگل:

وب مستر یا گوگل‌ سرچ‌ کنسول توسط گوگل ارائه می ‌شود. یادگیری این ‌ابزار  برای متخصصین سئوکار وردپرس ضروی‌ است. در حقیقت وب مستر گوگل بعد از کنترل نقشه‌ وب‌ سایت باعث بهبود خزش وب‌ سایت ‌تان می ‌شود. بهترین‌ حالت این ‌است که حداقل به ‌صورت ماهانه وب ‌سایت را در سرچ‌ کنسول‌گوگل مورد‌ بررسی قرار ‌دهید.

بهینه‌ سازی مناسب تمام محتوا های وبلاگ:

افزونه ‌های وردپرس این ‌امکان را می ‌دهند که مواردی مثل عنوان، متا‌دیسکریپشن، کلید واژه و… مربوط به پست ‌ها را اضافه ‌کنید و این ‌موارد را از نگاه ‌کاربران مورد‌ بررسی قرار ‌دهید. بهترین‌ حالت این‌ است که از تمام این‌ گزینه ‌ها به ‌نحو احسن استفاده ‌کنید تا باعث بالا ‌رفتن کلیک‌ های سایت ‌شما شود.

سئوکار وردپرس
سئوکار وردپرس

برترین روش‌ های سئو وردپرس کدام اند؟

با رعایت نکات ‌اصولی سئو وردپرس می‌ توان به ‌طور چشم گیری نسبت‌ به سایر رقبا عملکرد بهتری داشت و نتایج‌ بهتری کسب‌ کرد.

به کارگیری مجموعه‌ ها و برچسب‌ ها در وردپرس

وردپرس این‌ قابلیت را در ‌اختیار کاربران ‌خود قرار می‌ دهد که به‌ کمک انواع ‌مجموعه و برچسب بتوانند مطالب شان را به‌ طور منظم دسته‌ بندی نمایند. دسته ‌بندی ‌مطالب می ‌تواند باعث این‌ شود که هنگام مدیریت‌ محتوا سر درگمی ایجاد نشود. یکی‌ دیگر از مزایایی که می‌ توان به آن اشاره ‌کرد، این‌ است که موتور‌ های ‌جست و جوی‌ مختلف می‌ توانند ساختار صفحه ‌وب ‌شما را راحت ‌تر درک نمایند.

بهینه سازی‌ کردن حداکثری کامنت:

کامنت ‌هایی که برای مطالب‌ مختلف درج می‌ شود نشان می ‌دهد که کاربران با ‌آن ارتباط برقرار‌ کرده و تعامل‌ دارند. نکته ‌ای که در مورد کامنت‌ ها باید به‌ آن توجه‌ کرد، این ‌است که تمام کامنت‌ ها باید حقیقی ‌باشند و کامنت‌ های ‌اسپم نمی‌ تواند تاثیر مثبتی در سئو وردپرس داشته ‌باشد.
سئوکار وردپرس از روش‌ های‌ مختلفی استفاده می ‌کند که با‌ هم به بررسی برخی ‌از آن ‌ها پرداختیم. برای دریافت اطلاعات ‌تکمیلی در‌ مورد این ‌روش ‌ها و آگاهی ‌از روش‌ های ‌دیگر می ‌توانید به سایت مولتی رایان مراجعه ‌کنید و با کارشناسان آن‌ ها مشورت نمایید. این سایت دارای کادری مجرب و متشکل از برترین کارشناسان سئوکار وردپرس در کرج و تهران است که آماده کمک‌ کردن به همه کسب‌ و‌ کار ها برای رشد و بهتر دیده شدن، هستند.

کلام پایانی

تمام مدیران کسب ‌و ‌کار ها همواره در تلاش اند تا به بهترین نحو ممکن کالا و خدمات شان را در ‌معرض دید‌ کاربران قرار ‌دهند. امروزه استفاده از سئو ‌سایت تاثیر‌ چشم گیری در رشد و ارتقاء تجارت‌ ها دارد. مدیران ‌شرکت‌ ها و کسب‌ و کار ها برای عقب‌ نماندن از سایر رقبا لازم ‌است تا از یک سئوکار وردپرس کمک بگیرند. سئوکار وردپرس از دانش و مهارت ‌لازم برای بهینه ‌سازی‌ سایت به‌ کمک برنامه‌ وردپرس آگاه ‌است و به استراتژی‌ های سئو تسلط‌ کامل دارد.

امتیاز شما
5/5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محتوای جدول