جدیدترین نوشته ها سئو کار برتر

طراحی سایت رایگان

طراحی سایت رایگان

امروزه داشتن وب سایت برای تمامی استارتاپ ها و کسب و کار ها یکی از الزامات محسوب می شود. در...

خدمات سئوکار برتر

خدمات سئوکار برتر

در دنیای اینترنتی امروز، سئو یکی از مهم‌ترین عوامل موفقیت و رشد برای هر وب‌سایت یک سئوکار لازم است. اما...

اعطای نمایندگی طراحی سایت

اعطای نمایندگی سئو – طراحی سایت

اعطای نمایندگی سئو : بعضی ‌از شرکت ‌ها به ‌صورت تخصصی در حوزه‌ های طراحی ‌سایت، سئوسایت و فروش وب ‌سایت فعالیت ‌دارند. خدمت ‌رسانی بهتر به کسب‌ و کار ها و ایجاد فرصت ‌های شغلی ‌مناسب از طریق امکان اعطای نمایندگی طراحی سایت و سئو سایت در تهران، کرج، مشهد و سایر استان ‌های بزرگ و کوچک در سراسرکشور فراهم‌ شده ‌است.

اخذ نمایندگی طراحی و فروش وب را می‌توان یک فرصت‌ شغلی بی‌ن ظیر با درآمد ‌عالی دانست. سئوکار برتر یکی از بهترین شرکت هایی می باشد که ارایه دهنده چنین خدماتی است.

اعطای نمایندگی طراحی سایت و سئو
اعطای نمایندگی طراحی سایت و سئو

اعطای نمایندگی طراحی سایت و سئو سایت

اعطای نمایندگی سئو مابین شرکت ‌های ‌مختلف رقابت‌ تنگاتنگی درجریان است و آن‌ ها همواره در‌تلاش برای پیشی‌گرفتن از یکدیگر هستند. شرکت ‌هایی که به ‌خوبی از بستر ‌اینترنت برای رشد‌ و توسعه کسب ‌و کار خود استفاده نمی‌کنند از سایر رقیبان‌خود عقب می‌مانند و ممکن ‌است بسیاری ‌از مشتریان ‌خود را از دست بدهند. رسیدن ‌به چنین ‌اهدافی تنها به‌ کمک کارشناسان ‌ماهر امکان ‌پذیر است.

چرا انجام طراحی‌ و سئوسایت بسیار حایز اهمیت است؟

امروزه در دوره ‌ای زندگی می‌کنیم که به عصر ارتباطات مشهور است در حقیقت سرعت رشد ‌اینترنت در زندگی ‌روزمره مردم دور از تصور بود. در حال ‌حاضر استفاده ‌از بستر اینترنت و فضای ‌مجازی در‌ قالب شبکه ‌های اجتماعی، سایت ‌ها و… نقش‌ پر رنگی در امور ‌مختلف دارند.

پذیرش نمایندگی
پذیرش نمایندگی

این ‌موضوع به ‌خوبی نشان ‌دهنده اهمیت ‌استفاده از بستر ‌اینترنت در فضای کسب ‌و ‌کار است. این‌که بسیاری ‌از افراد قبل ‌از پیدا کردن یک‌ شرکت و فروشگاه  برای خرید ‌کالا و استفاده از خدمات ‌آن آن را در فضای‌ مجازی و موتور های جست و جو گر مثل گوگل جست و جو می‌کنند، تبدیل به یک ‌عادت برای آن‌ ها شده ‌است و در مراحل‌ بعدی به‌ صورت‌ حضوری اقدام به بررسی و جست‌ و‌ جو می‌کنند.

این ‌موضوع از دید کارفرمایان نیز غافل ‌نمانده و بسیاری ‌از شرکت‌ های تجاری و فروشگاه‌ های ‌معتبر فعالیت ‌خود را در ‌اینترنت گسترش داده ‌اند و یا منحصراً به ‌صورت ‌مجازی فعالیت می‌کنند. فروشگاه ‌ها و شرکت ‌هایی که تنها به ‌صورت‌ حضوری فعالیت می‌کنند در دسترس تعداد ‌محدودی از افراد قرار دارند.

به این ترتیب تعداد مشتریان ‌کمتری نسبت ‌به فروشگاه ‌ها و شرکت‌ های ‌فعال در اینترنت و فضای‌ مجازی دارند. اما این تمام ‌راه نیست و چگونگی ‌فعالیت در این ‌فضا ها نیز به ‌اندازه حضور در آن مهم است. بهترین ‌حالت این است که کارفرمایان و صاحبین کسب ‌و کار های مختلف از شرکت ‌های ‌معتبر کمک بگیرند که سابقه ‌درخشانی در زمینه طراحی و سئوسایت دارند.

این‌شرکت ‌ها همواره به ‌دنبال گسترش‌ خدمات ‌خود در سراسر کشور هستند و به همین ‌منظور اقدام ‌به اعطای نمایندگی طراحی سایت و سئو سایت می‌کنند.

پذیرش نمایندگی در سراسر کشور
پذیرش نمایندگی در سراسر کشور

آشنایی با مفهوم طراحی‌سایت

طراحی وب سایت معادل واژه ‌انگلیسی Web-Design می‌باشد و به کلیه مراحلی اطلاق می‌شوند که طی آن‌ ها پایگاه‌ های اینترنتی ‌مختلف با کاربری ‌های متفاوت از جمله اطلاع‌ رسانی، فروشگاه ‌های ‌اینترنتی، ارائه ‌خدمات و… طراحی و ساخته می‌شوند‌. در حقیقت طراحی‌ سایت فرآیندی است که از چندین‌ مرحله تشکیل شده ‌است و مجموعه آن ‌ها درکنار هم باعث شکل‌ گیری یک وب‌سایت ‌جدید می‌شوند.

مرحله طراحی‌کردن وایر فریم ‌ها:

در آغاز‌ راه متناسب ‌با سایت مورد ‌نیاز و اهداف ‌مشتری یک دور نما در مورد وب ‌سایت مد نظر طراحی می‌شود. در این ‌دور نما نقشه ‌راه شامل چگونگی کنار ‌هم قرار ‌گرفتن المان‌ های‌سایت مشخص می‌شود.

مرحله طراحی‌کردن گرافیک:

پس ‌از این‌که المان ‌های‌کلی مشخص شدند، لازم ‌است تا طراحی ‌سایت به ‌صورت جدی ‌تر آغاز شود. در مرحله طراحی‌گرافیک متناسب ‌با نوع‌ کار و اهداف‌ تجاری یا فروشگاهی، به‌کمک جدید ترین و کامل‌ ترین نرم ‌افزار ها طراحی‌گرافیک وب ‌سایت‌ آغاز می‌شود.

مرحله‌کد نویسی برای سایت و برنامه ‌نویسی آن:

متناسب‌با نوع‌ وب سایت و اهداف ‌آن لازم است تا از برنامه های‌ مختلفی برای مدیریت‌ محتوای ‌سایت استفاده‌ شوند‌. برنامه ‌های مختلفی برای مدیریت ‌محتوا وجود دارد از این‌ جمله می‌توان به وردپرس اشاره کرد. همچنین این ‌امکان وجود دارد تا یک فریم ‌ورک به‌ صورت اختصاصی طراحی ‌شوند که این ‌موضوع بستگی ‌به بودجه ‌ای دارد که کارفرما هزینه می‌کند.

اعطای نمایندگی سئو
اعطای نمایندگی سئو

مرحله راه ‌اندازی‌کردن وب ‌سایت طراحی ‌شده:

بعد از آن‌که مراحل ‌قبلی با ‌موفقیت انجام شدند، لازم ‌است تا وب‌سایت طراحی ‌شده در بستر ‌اینترنت راه‌اندازی شود. برای این ‌مرحله لازم است تا با تهیه ‌هاست و انتخاب نام ‌دامنه پیکربندی ‌سایت به‌ طورکامل انجام پذیرد و سپس دراختیار تمام‌ کاربران ‌اینترنت قرار داده ‌شود.

سایت سئوکار برتر خدمات ارزنده‌ ای در زمینه طراحی، فروش و سئوسایت ارائه می ‌کند. یکی ‌از خدمات ارزنده این ‌شرکت اعطای نمایندگی طراحی سایت و سئو سایت در سراسر‌کشور می‌باشد که باعث فراهم ‌آمدن یک شرایط ایده ‌آل برای افراد‌ متقاضی‌کار شده ‌است.

همچنین نمایندگی ‌ها خدمات ‌ارزنده و با ‌کیفیت را به کلیه ‌مشتریان در اسرع ‌وقت ارائه می‌کنند. به این‌ترتیب کارفرمایان و افرادی که امتیاز این نمایندگی ‌ها را دریافت کرده‌ اند حداکثر بهره را از این ‌موضوع می‌برند. برای دریافت‌ مشاوره و یافتن‌‌ پاسخ‌ سوالات‌ خود در زمینه اخذ نمایندگی طراحی سایت در کلان شهر تهران و امکان ‌دریافت نمایندگی طراحی سایت، سئو و بهینه سازی در سایر شهرستان ها و مراکز استان ها می‌توانید به سایت سئوکار برتر مراجعه ‌فرمایید.

نمایندگی طراحی‌ سایت به چند‌ روش به افراد ‌داوطلب و متقاضی واگذار می‌شود‌؟

در یک دسته‌ بندی‌کلی می‌توان گفت که شرکت ‌های ‌فعال در زمینه طراحی‌سایت سئو و بهینه ‌سازی وب‌سایت‌ ها به دو روش آماده اعطای نمایندگی طراحی سایت و سئو سایت در پایتخت و کلیه استان‌ ها هستند:

۱- اعطای نمایندگی طراحی سایت و سئو سایت بدون واسطه

۲- اعطای نمایندگی طراحی سایت و سئو سایت با کمک واسطه ها

امکان واگذاری نمایندگی ‌ها به کلیه اشخاص ‌حقوقی و حقیقی واجد شرایط وجود دارد. واگذاری نمایندگی طراحی سایت، سئو و بهینه سازی در سایر شهرستان ها و مراکز استان هم به همین‌ترتیب صورت می‌گیرد.

اعطای نمایندگی در سراسر ایران
اعطای نمایندگی در سراسر ایران

اخذ نمایندگی طراحی سایت و سئو سایت در تهران و سایر استان‌های‌کشور تحت چه‌شرایطی انجام می‌شود؟

اخذ نمایندگی طراحی و فروش وب مزایای ‌بی ‌شماری به ‌همراه دارد که کلیه افراد متقاضی به ‌خوبی از آن آگاه ‌هستند. افرادی که تمایل ‌به دریافت نمایندگی ‌های‌ فعال در سراسرکشور دارند، باید به نکاتی توجه ‌کنند. در ‌حقیقت قبل ‌از اقدام ‌به اخذ نمایندگی ‌فعال در هر ‌یک از استان‌ های‌کشور باید چندین ‌مورد را بررسی کنند و در صورت برقرار بودن تمام‌ شرایط اعطای ‌نمایندگی با‌ موفقیت انجام می‌پذیرد.

مهم ‌ترین نکته ‌ای که در ابتدای‌کار باید آن را بررسی‌کنید، این‌ است که تمام شرکت ‌های‌ معتبر برای اعطای ‌نمایندگی در هر شهر ظرفیت ‌های ‌محدودی را در نظر می‌گیرند. این‌ ظرفیت ‌ها بسته‌به وسعت ‌استان و… دارای شرایط‌ متفاوت است. افراد می‌توانند درخواست اخذ نمایندگی در شهر هایی را داشته ‌باشند که هنوز ظرفیت‌ خالی در آن‌ ها وجود دارد.

افراد با اخذ ‌نمایندگی متعهد می‌شوند که خدمات‌ مختلف اعم ‌از طراحی‌ سایت، سئو‌سایت و…  را بر اساس لیست ‌قیمتی که شرکت در ‌نظر گرفته است، به همه ‌مشتریان ارائه‌ کنند.

در ‌صورتی که محتوای ‌ورودی و سئوسایت به‌ وسیله خود افراد انجام ‌پذیرد امکان دریافت ‌هزینه آن ‌ها براساس قیمت ‌مدنظر نماینده ‌ها وجود دارد.

برخی ‌از ‌مشتریان تمایل ‌دارند تا یک ‌سری از مراحل‌کار از ‌طریق جلسات ‌حضوری انجام ‌شوند. در این ‌شرایط افرادی که تمایل ‌به اخذ نمایندگی طراحی سایت و سئو سایت را دارند باید قادر باشند تا جلساتی که مد نظر کارفرمایان است را به ‌صورت ‌حضوری برگزار کنند. این ‌جلسات در خصوص مواردی مانند هزینه‌‌ خدمات ‌انجام‌ شده، نوع آن ‌ها و… بحث و تبادل‌ نظر انجام می‌پذیرد و درنهایت قرارداد فی ‌مابین نمایندگی و کارفرما عقد می‌شوند.

اعطای نمایندگی در کل کشور
اعطای نمایندگی در کل کشور

شرایط اخذ نمایندگی نمایندگی طراحی سایت و سئو سایت تا حدودی در شرکت ‌های مختلف با‌یکدیگر تفاوت دارند. سایت سئوکار برتر به ‌عنوان بزرگترین و برترین شرکت ارائه‌ دهنده خدمات طراحی، سئو و فروش وب‌سایت است که به ‌منظور رفاه ‌حال مشتریان و ایجاد فرصت‌های‌شغلی برای افراد‌متقاضی، امکان اخذ‌ نمایندگی طراحی سایت در استان‌های سراسر‌کشور اعم‌از پایتخت و سایر استان‌های‌‌بزرگ‌ و کوچک مانند کرج، اصفهان، شیراز، مشهد، گیلان و… را فراهم کرده‌است.

برای کسب اطلاعات ‌بیشتر در مورد این‌ شرایط و آگاهی‌ یافتن از شرایط‌ اختصاصی اخذ نمایندگی طراحی و فروش وب می‌توانید به سایت سئوکاربرتر مراجعه‌ کنید.

 

افراد متقاضی با اخذ نمایندگی طراحی سایت و سئو سایت چه مزایایی کسب می‌کنند؟

شرکت‌ های معتبر در زمینه ارائه ‌خدمات مربوط ‌به طراحی و فروش ‌سایت در تلاش‌ اند تا این ‌خدمات را در سراسر کشور توزیع کنند. این‌هدف از طریق اعطای نمایندگی‌ های ‌فعال میسر می‌شود. اخذ این نمایندگی ‌ها، مزایای بسیار ‌زیادی برای افراد متقاضی به‌ همراه دارد. در ادامه به ‌بررسی برخی ‌از این ‌مزایا می‌پردازیم.

قیمت ارائه‌ خدمات در نمایندگی طراحی سایت و سئو سایت در سراسرکشور یکسان است و هیچ تفاوت ‌قیمتی به ‌چشم نمی‌خورد، به این ‌ترتیب مشتریان با اطمینان‌ خاطر بیشتری سفارشات ‌خود را ثبت می‌کنند.

اخذ نمایندگی ‌های ‌معتبر طراحی، سئو و فروش ‌سایت باعث می‌شود تا افراد صاحب ‌امتیاز بتوانند خدمات ‌اختصاصی را با بالاترین ‌کیفیت و در اسرع ‌وقت انجام‌ دهند.

بسیاری ‌از افراد، مشتاق ‌فعالیت در این ‌حوزه هستند اما مهارت ‌های ‌لازم را ندارند. اخذ نمایندگی ‌های شرکت ‌های ‌معتبر باعث می‌شود تا آموزش‌ های ‌لازم و پشتیبانی‌ کامل به افراد ارائه ‌شوند. این ‌مسئله تاثیر به سزایی در بهبود ‌عملکرد و ارائه ‌خدمات باکیفیت‌تر دارد.

اخذ نمایندگی ‌های ‌معتبر باعث میشود تا مشتریان با اطمینان ‌بیشتری به شما سفارش‌ دهند. بنابراین در ابتدای‌ کار شما چند قدم از شرکت‌ های تازه ‌کار جلوتر هستید.

تعداد نمایندگی‌ هایی که شرکت ‌های ‌معتبر در هر شهر دارند محدود است، بنابراین اخذ نمایندگی طراحی و فروش وب یک امتیاز بسیاربزرگ محسوب می‌شود.

شرکت‌ های ‌معتبر ضمن اعطای نمایندگی‌های فعال در پایتخت و اعطای نمایندگی ‌های طراحی سایت، سئو و بهینه سازی در سایر شهرستان ها و مراکز استان ها، مشتریان را هم به این نمایندگی‌ ها معرفی می‌کنند تا بتوانند به درآمد زایی و موفقیت هر‌چه بیشتر این نمایندگی‌ها کمک کنند.

با یک جست و جوی ‌ساده متوجه خواهید شد که سایت سئوکار برتر برترین ‌شرکت ارائه‌ کننده خدمات‌ طراحی و فروش ‌وب ‌سایت است. این ‌شرکت همواره به ‌دنبال ارائه تسهیلات‌ ویژه برای افراد‌ متقاضی اخذ ‌نمایندگی ‌فعال در سراسر‌کشور می‌باشد. به این ‌ترتیب افراد می‌توانند با اخذ این‌ نمایندگی ‌ها به موفقیت ‌چشمگیری دست پیدا کنند. برای کسب اطلاعات ‌بیشتر در زمینه تسهیلات ارائه ‌شده می‌توانید به سایت سئوکار برتر مراجعه‌ کنید.

 

با اعطای نمایندگی طراحی سایت و سئو سایت چه ‌وظایفی به آن ‌ها محول می‌شود؟

تقاضا ‌های مطرح ‌شده توسط‌ متقاضیان از‌ سوی شرکت ‌ها بررسی می‌شوند و افرادی که واجد‌ شرایط هستند، این ‌نمایندگی ‌ها را اخذ می‌کنند. پس ‌از این ‌مرحله افرادی که افراد باید با وظایف‌ خود به ‌طور دقیق ‌تر آشنا شوند تا بتوانند به ‌نحو احسنت مسئولیت ‌های خود را به ‌انجام برسانند. خدمات ‌زیادی از سوی نمایندگی‌ ها به کارفرمایان ارائه می‌شوند که در ادامه به برخی ‌از آن ‌ها اشاره می‌کنیم.

نمایندگی ‌ها این ‌قابلیت را دارند تا بتوانند وب ‌سایت ‌هایی که پیش ‌از این آماده شده ‌اند را به افراد متقاضی ارائه ‌کنند. در حقیقت سایت ‌های از قبل آماده ‌شده دارای یک ‌سری ویژگی هستند و کار نمایندگی‌ ها این است که کارفرمایانی پیدا کنند که سایت ‌ها مطابق ‌با نیاز های آن ‌ها طراحی شده ‌اند.

یکی ‌از وظایفی که نمایندگی ‌ها دارند مربوط‌ به طراحی ‌اختصاصی انواع‌ وب ‌سایت ‌ها می‌باشد. در این ‌حالت کارفرمایان تمام اهداف مد نظرخود را با نمایندگی ‌ها در میان گذاشته و پس ‌از انجام مراحل ‌اولیه مانند عقد ‌قرارداد، بررسی‌ های ‌اولیه و… طراحی ‌سایت انجام می‌شود.

ماژول ‌های‌ مختلف همچنین توسط نمایندگی ‌ها به ‌فروش می‌رسند و خدمات‌ بسیاری درمورد بهینه ‌سازی و سئو ‌سایت از ‌طریق نمایندگی‌ ها انجام می‌شود. انتخاب‌ ماژول ‌ها و نوع ‌خدمات توسط کارفرما امکان ‌پذیر است.

با درخواست ‌کارفرما و هماهنگی‌‌ بین نمایندگی و کارفرمایان برخی ‌از جلسات ممکن ‌است به‌ صورت ‌حضوری در دفتر ‌کار برگزار شوند. از این ‌رو نمایندگی ‌ها باید کاملاً به این ‌موضوع واقف باشند و دفتر ‌کار مناسبی برای جلسات ‌حضوری در نظر بگیرند.

  1. شرایط اعطای نمایندگی سئوکار برتر به چه صورت است؟

تابعیت جمهوری اسلامی ایران

عدم اعتیاد به مواد مخدر

نداشتن سئوپیشینه کیفری

داشتن کارت پایان خدمت (برای آقایان)

داشتن مدرک کارشناسی در رشته مهندسی کامپیوتر

  1. منظور از اعای نمایندگی چیست؟

منظور از اعطای نمایندگی ارائه کلیه امتیازات شرکت به صورت موقت به افرادواجد شرایط و آموزش در راستای نوع فعالیت پیش رو

برگزاری جلسات ‌حضوری در نمایندگی ‌ها تحت چه شرایطی انجام می‌شود؟

در حال‌ حاضر اغلب فعالیت ‌های نمایندگی‌ ها به ‌صورت غیر حضوری و الکترونیکی انجام می‌شوند. این ‌موضوع به‌ خاطر رفاه‌ حال ‌بیشتر نمایندگی ‌ها است و شرکت ‌های اعطا‌ء کننده ‌نمایندگی در تلاش ‌اند تا اغلب فعالیت ‌های نمایندگی طراحی سایت و سئو سایت بدون ‌نیاز به حضور ‌فیزیکی انجام شوند. با این ‌وجود برخی ‌از کارفرمایان اصرار دارند تا مراحل‌ کار را به ‌صورت ‌حضوری به‌ پیش ببرند

. در چنین ‌شرایطی به ‌نظر مشتری احترام گذاشته می‌شود و برخی ‌از جلسات به‌ صورت حضوری دایر می‌شوند. برای برگزاری جلسات ‌حضوری هماهنگی ‌ها از قبل انجام می‌شوند و کلیه ‌اطلاعات و اسناد لازم به نماینده ‌ها داده می‌شوند. پس‌از برگزاری ‌جلسه در شهری که نمایندگی در آن واقع شده ‌است، نتایج‌ حاصله و گفتگو ‌هایی که در جلسه صورت ‌پذیرفته به ‌صورت فایل ‌های ‌صوتی در ‌اختیار شرکت قرار داده می‌شوند. به این ‌ترتیب تمام هماهنگی‌ها و سایر اقدامات ‌لازم و مراحل ‌کار به ‌صورت آنلاین پیش می‌روند.

همچنین در برخی ‌از موارد ممکن ‌است، اطلاعاتی که مشتریان در اختیار نمایندگی قرار می‌دهند، کامل نباشند و ممکن ‌است نیاز باشد تا نمایندگی ‌ها به ‌صورت حضوری، سایر اطلاعات ‌لازم و محتوا ها از قبیل فیلم، عکس و… را به‌دست آوردند. البته همان ‌طور که از ‌قبل تاکید شد، کلیه ‌امور به ‌صورت آنلاین و الکترونیکی انجام می‌شوند اما با این‌حال ممکن ‌است که جلسات ‌حضوری هم برگزار شوند بنابر این نمایندگی‌ ها باید از قبل آمادگی ‌های لازم را داشته ‌باشند.

اعطای نمایندگی پر درامد
اعطای نمایندگی پر درامد
سخن پایانی

اعطای نمایندگی طراحی سایت و سئو سایت از سوی شرکت‌ های معتبر بستری فراهم ‌آورده تا علاقه‌ مندان به این حوزه با دغدغه کمتر و اطمینان خاطر بیشتری در این مسیر گام بردارند و بتوانند به شغل مورد علاقه خود با درآمد عالی دست یابند.

امروزه اخذ نمایندگی طراحی و فروش وب در کلان شهرهایی مانند تهران، مشهد، کرج و… انجام می‌پذیرد. همچنین نمایندگی طراحی سایت، سئو و بهینه سازی در سایر شهرستان ها و مراکز استان های بزرگ و کوچک در سراسرکشور انجام می‌شود‌.

 

 

4 دیدگاه دربارهٔ «اعطای نمایندگی سئو – طراحی سایت»

  1. پریسا محمودی

    سلام ببخشید خاستم بدونم شرایط نمایندگی چه جوری هستش؟
    و چه طور میتونم با شما در ارتباط باشم

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته‌ها

محتوای جدول